Zamień się w policyjnego speca od kryminalistyki

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 12:45
Podczas XVI Pikniku Naukowego w sobotę 12 maja będzie można zajrzeć na stoisko Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji. Co się w nim znajdzie – mówił w Jedynce nadkom. Robert Arciszewski.
Audio
Zamień się w policyjnego speca od kryminalistyki
Foto: źr. laboratorium.policja.waw.pl

Na własne oczy będzie można zobaczyć m.in. jak wygląda miejsce oględzin. 

- Jesteśmy na Pikniku od wielu lat, więc mamy spore doświadczenie. Jako eksperci jesteśmy poważną instytucją, ale też potrafimy się bawić - zachęcał przedstawiciel Instytutu Badawczego Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji.

By dowiedzieć się więcej posłuchaj nagrania audycji.

Gościem "Czterech pór roku" był także Mirosław Sobieszczański, prezes Polskiego Stowarzyszenie Bumerangowego, które również będzie obecne na Pikinku Naukowym.

Chcesz dowiedzieć się na czym polega różnica między bumerangami powracającymy a niepowracającymi? – kliknij w nagranie audycji.

 

/

pg

Czytaj także

Jak zostać dyplomowanym cyrkowcem

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 15:00
Od 45 lat działa Państwowa Szkoła Sztuki Cyrkowej – jedyna w Polsce szkoła kształcąca aktorów cyrkowych. Umiejętności jej uczniów podziwiać będzie można w sobotę podczas XVI Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Będzie można zbudować barokowy pałac

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2012 11:51
Moc atrakcji zapowiada się podczas Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki „Kopernik”. Chętni będą mogli wybudować sobie pałac, a nawet ogrody. Z klocków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ogrodnicy pokażą się na Pikniku Naukowym

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2012 15:36
W sobotę 12 maja w warszawskim Parku Marszałka Rydza Śmigłego spotkać będzie można przedstawicieli najróżniejszych dziedzin i profesji. Swoje stoisko przygotuje m.in. Koło Naukowe Ogrodników Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.
rozwiń zwiń