Shakin’ Stevens na jedynym koncercie w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2018 10:05
Gwiazda brytyjskiej muzyki Shakin’ Stevens wraca do Polski po raz pierwszy od 2014 roku, aby 17 marca o godz. 19.00 zagrać koncert w Arenie Toruń. Będzie to jedyny występ tego artysty w tym roku w Polsce! Koncert poprowadzi Marcin Kusy, dziennikarz Programu 1 Polskiego Radia.
Shakin Stevens
Shakin' StevensFoto: mat.promocyjne

Shaky’iemu towarzyszyć będzie dziewięcioosobowy zespół, z którym wykona nowe ekscytujące aranżacje jego wybranych hitów, wraz z piosenkami ze wszystkich gatunków muzycznych, w których nagrywał - włączając w to nowe piosenki z jego ostatniego albumu "Echoes Of Our Times" - mieszającego klasyczny rock, Americanę, gospel, country i blues. Dodatkowo, jak zawsze w przypadku Shaky’iego, oczekiwać można niespodzianek!

shakin-stevens-300x250px.jpg

Urodzony w Cardiff w Południowej Walii, Shakin’ Stevens, wokalista i autor tekstów, znany także jako Shaky, założył swój pierwszy zespół w wieku 15 lat i nigdy nie przestał doskonalić swojego rzemiosła. Po wielu latach, występując w niemal całej Wielkiej Brytanii i Europie, Shaky stał się najlepiej sprzedającym się artystą dekady, jednocześnie stając się unikalną, sprzedającą platyny, międzynarodową gwiazdą. Cytując z Guinness Book of British Hit Singles And Albums: "Dzieli z The Beatles i Elthonem Johnem wyróżnienie najbardziej popularnego wykonawcy singli z list przebojów w Wielkiej Brytanii w ciągu dekady".

Stevens współpracował muzycznie z wieloma znanymi na całym świecie, renomowanymi muzykami, włączając w to Rogera Taylora, Alberta Lee, Bonnie Tyler, Hanka Marvina, Roda Argenta i Toniego Joe White’a, a także niektórych najbardziej wnikliwych muzyków sesyjnych, grających muzykę rockową i country w Wielkiej Brytanii i Nashville. Album Shaky’iego "Now Listen" został uznany za wyraźny postęp w jego muzyce - zawierał nowe piosenki, których współautorem wielu był Stevens, i łączył ze sobą klasyczny rock, hipnotyczny swamp-rock i silny wokal wraz z wyrazistymi tekstami.

Był to swoisty pomost do jego najnowszego dzieła, albumu "Echoes Of Our Times"."Echoes Of Our Times", przyjęty z uznaniem, jego dwunasty i ostatni album - obejmuje blues, roots, Americanę i klasyczny rock - wyraźnie wskazując na Shakin’ Stevensa jako artystę, autora tekstów i anegdociarza: wytrwałego artystę, który teraz powrócił do korzeni swojej muzyki. Bilety dostępne są w serwisie Bilety24.pl, a także w kasie TOS w CKK Jordanki (al. Solidarności 1-3, Toruń), od wtorku do soboty w godz. 13:00-19:00. Karnety w cenie 120 i 150 zł na oba wydarzenia - Festiwal Wspomnień oraz koncert Shakin’ Stevensa - są dostępne wyłącznie w kasie TOS. Można także wykupić lożę na czas koncertu (dostępną także na godzinę przed i po koncercie) w cenie 1000 zł - kontakt: m.juras@tak.torun.pl.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak