X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Woś: Spełniam się na scenie

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2018 15:00
 - Chcę, żeby każde moje wejście na scenę wiązało się z pewną dozą przeżyć – mówi w audycji "Twarzą w Twarz" Joanna Woś, wybitna polska śpiewaczka.
Audio
  • Joanna Woś: Spełniam się na scenie (Jedynka/Twarzą w twarz)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Wongsiri Subhayon

W repertuarze artystki znajdują się niezwykle wymagające partie koloraturowe. Joanna Woś wspomina, w jaki sposób doszło do odkrycia tego talentu: – Na przedostatnim roku studiów nastąpiło olśnienie, w ciągu jednego sezonu całkowicie zmienił się repertuar – opowiada. - Miałam łatwość śpiewania – dodaje, po czym zaznacza, że technikę zdobywa się pracą.

Przygotowując się do określonej roli, Joanna Woś wyszukuje informacji o danej epoce i granej przez siebie postaci, a następnie analizuje tekst i muzykę: - Zastanawiam się, dlaczego kompozytor wybrał akurat ten fragment i ten motyw, co odczuwam i co mogę wymyślić - mówi. - Jest to pochłaniające, ale bardzo pasjonujące – dodaje artystka.

Zapraszamy do wysłuchania całego nagrania.

***

Tytuł audycji: "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Adam Rozlach

Gość: Joanna Woś (śpiewaczka)

Data emisji: 21.09.2018

Godzina emisji: 23.05

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Izabelę Kopeć inspiruje piękno nie tylko w muzyce

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2018 16:01
Izabella Kopeć to mezzosopran liryczny. Śpiewa zarówno arie operowe, jak i muzykę pop. Podkreśla, że śpiewa dla ludzi, bo ich uwielbia. - Bez publiczności nic by się zadziało - zwraca uwagę w audycji "Ju żtaka jestem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Massimiliano Caldi: Włoch, który w Polsce czuje się jak w domu

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2018 15:55
Massimiliano Caldi został laureatem ważnej nagrody przyznawanej przez "Gazzetta Italia". Nagroda jest przyznawana ludziom sztuki, których związek z kulturą włoską i polską jest bardzo znaczący. Wśród laureatów jest też m.in. reżyser Krzysztof Zanussi.
rozwiń zwiń