X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co jest ważne w życiu?

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2012 10:55
Na tak postawione pytanie Agnieszki Pietruszki odpowiadają najwybitniejsze postaci ostatniego stulecia w Polsce.
Audio
DEKALOG WARTOŚCI
DEKALOG WARTOŚCIFoto: materiał prasowy

Beata Tyszkiewicz, Maria Czubaszek, Ks. Adam Boniecki, Ernest Bryll , Elżbieta Dzikowska, Halina Machulska, Hanna Krall , Irena Santor, Krzysztof Baranowski, Stefan Jasiński, Stefan Stuligrosz, Wanda Błeńska, Wojciech Młynarski – są bohaterami wystawy "DEKALOG WARTOŚCI", projektu Agnieszki Pietruszki.

Szanowane osobistości świata sztuki, filmu, muzycy, ludzie pióra, społecznicy, starają się poprzez ten projekt odpowiedzieć na pytania: Czy istnieją wartości ponadczasowe? Czym należy się kierować? Dokąd zmierzamy? 

Wystawa jest pierwszą odsłoną projektu "Dekalog Wartości", którego celem jest zapisanie w ”obrazie i słowie” znaczących postaci życia publicznego i społecznego. Docelowo planowana jest publikacja unikatowego albumu z portretami wybranych osobistości i ich wartościami. 

Wystawa to mieszanka obrazu i słowa - portrety bohaterów oraz wybrane fragmenty rozmów przedstawione w formie "Dekalogu".

(pp)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Alchemik wina" - Jan Smyk

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2008 18:15
Pan Jerzy pierwszy raz z prawdziwym winem spotkał się w oberży francuskiego winiarza. Później praktykował na plantacjach i w zasobnych piwniczkach Szwajcarów. Tam zapadła decyzja, że kiedyś założy swoją plantację winorośli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polscy buddyści" - Patrycja Gruszyńska – Ruman

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2008 18:15
Polskę odwiedził duchowy przywódca Tybetańczyków. Z tej okazji opowiemy o polskich buddystach.
rozwiń zwiń