X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niezwykłe serduszko WOŚP nr 22 - może być Twoje!

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 10:00
W niedzielę 12 stycznia już po raz 22. gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak zwykle radiowa Jedynka wspiera akcję. Wylicytowaliśmy m.in. wyjątkowe serduszko z numerem 22 za 15 tysięcy złotych.
Krzysztof Grzesiowski (P), Karolina Rożej (C) i Daniel Wydrych (L) w studiu radiowej Jedynki podczas 22. Finału WOŚP
Krzysztof Grzesiowski (P), Karolina Rożej (C) i Daniel Wydrych (L) w studiu radiowej Jedynki podczas 22. Finału WOŚPFoto: Andrzej Gralewski/PR

Na ratunek! - to hasło 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Jurka Owsiaka chce wspomóc dziecięce oddziały ratunkowe w całym kraju, ale także planuje zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla polskiej geriatrii.

Jak co roku do akcji włącza się radiowa Jedynka. Zaplanowaliśmy specjalne aukcje, z których dochód będzie przeznaczony na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka.

Wylicytować można m.in. wyjazd z ekipą Lata z Radiem na dowolnie wybrany weekend trasy koncertowej 2014, kubek z logo radiowej Jedynki i autografami dziennikarzy "Sygnałów Dnia" oraz możliwość współprowadzenia "Muzycznej Jedynki".

Serduszko
Serduszko z numerem 22, które będzie licytowane w radiowej Jedynce

Najbardziej atrakcyjnie zapowiada się licytacja złotego serduszka, którą prowadzą na antenie radiowej Jedynki w niedzielę 12 stycznia - Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. W tym roku licytujemy serduszko z numerem 22. - bo to 22. Finał i 22. raz gramy z Orkiestrą. W ubiegłym roku licytowane było serduszko z numerem 40, na 40-lecie "Sygnałów dnia".

WOŚP licytacja serduszka 22. >>> regulamin licytacji

Licytować można telefonicznie: (22) 645-22-55 oraz przy pomocy SMS: nr 71151. Wystarczy wysłać SMS o treści: serduszko, spacja i podać proponowaną kwotę za serduszko, np.: serduszko 1000. W odpowiedzi z systemu generowana jest odpowiedź potwierdzająca udział w licytacji. Koszt SMS-a  to 1.23 zł brutto (1.00 zł + 23%VAT) oraz e-mailem na adres: serduszko@polskieradio.pl. W tym wypadku należy wysłać wiadomość z proponowaną kwotą za serduszko, podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Kanał sms-owy i e-mailowy służy tylko i wyłącznie do przesyłania zgłoszeń. Osoby obsługujące Aukcję kontaktują się telefonicznie z osobami przesyłającymi zgłoszenie.

WOŚP 2014 >>> tak można licytować serduszko nr 22

Liczymy na Państwa wsparcie. Nie zawiedli Państwo podczas dotychczasowych dwudziestu jeden Finałów. Wiemy, że nie zawiodą i tym razem.

22. Finał WOŚP >>> dowiedz się, na co zostaną przeznaczone zebrane pieniądze

Krzysztof
Krzysztof Grzesiowski (L) i Daniel Wydrych (P) z serduszkiem nr 22 licytowanym podczas 22. Finału WOŚP

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Już w niedzielę 22. finał WOŚP. Licytacja serduszka w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 11:32
Na ratunek! - to hasło 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka chce wspomóc dziecięce oddziały ratunkowe w całym kraju, ale także planuje zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla polskiej geriatrii. Już w najbliższą niedzielę zagra największa orkiestra dobrych serc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Już w niedzielę 22. finał WOŚP. Na aukcjach m.in. lot Dreamlinerem i korki Lewandowskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014 09:38
22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia, pod hasłem "Na ratunek". Fundacja zbierać będzie pieniądze na sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i - podobnie jak w zeszłym roku - na rzecz "godnej opieki medycznej seniorów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lubuskie: puzzle od prezydenta i bombka od premiera na licytacji WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014 10:19
Na ulicach lubuskich stolic: Gorzowa Wlkp. i Zielonej Góry podczas 22. Finału WOŚP będzie kwestowało w niedzielę ok. 600 wolontariuszy, odbędą się - oprócz licytacji - koncerty i imprezy sportowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chorzów: wielkie serce z tkaniny na finał WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014 11:03
Organizatorzy apelują do mieszkańców śląskich miast, by przynieśli fragmenty materiału do urzędu miasta.
rozwiń zwiń