Niezwykłe serduszko WOŚP nr 22 - może być Twoje!

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 10:00
W niedzielę 12 stycznia już po raz 22. gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak zwykle radiowa Jedynka wspiera akcję. Wylicytowaliśmy m.in. wyjątkowe serduszko z numerem 22 za 15 tysięcy złotych.
Krzysztof Grzesiowski (P), Karolina Rożej (C) i Daniel Wydrych (L) w studiu radiowej Jedynki podczas 22. Finału WOŚP
Krzysztof Grzesiowski (P), Karolina Rożej (C) i Daniel Wydrych (L) w studiu radiowej Jedynki podczas 22. Finału WOŚPFoto: Andrzej Gralewski/PR

Na ratunek! - to hasło 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Jurka Owsiaka chce wspomóc dziecięce oddziały ratunkowe w całym kraju, ale także planuje zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla polskiej geriatrii.

Jak co roku do akcji włącza się radiowa Jedynka. Zaplanowaliśmy specjalne aukcje, z których dochód będzie przeznaczony na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka.

Wylicytować można m.in. wyjazd z ekipą Lata z Radiem na dowolnie wybrany weekend trasy koncertowej 2014, kubek z logo radiowej Jedynki i autografami dziennikarzy "Sygnałów Dnia" oraz możliwość współprowadzenia "Muzycznej Jedynki".

Serduszko
Serduszko z numerem 22, które będzie licytowane w radiowej Jedynce

Najbardziej atrakcyjnie zapowiada się licytacja złotego serduszka, którą prowadzą na antenie radiowej Jedynki w niedzielę 12 stycznia - Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. W tym roku licytujemy serduszko z numerem 22. - bo to 22. Finał i 22. raz gramy z Orkiestrą. W ubiegłym roku licytowane było serduszko z numerem 40, na 40-lecie "Sygnałów dnia".

WOŚP licytacja serduszka 22. >>> regulamin licytacji

Licytować można telefonicznie: (22) 645-22-55 oraz przy pomocy SMS: nr 71151. Wystarczy wysłać SMS o treści: serduszko, spacja i podać proponowaną kwotę za serduszko, np.: serduszko 1000. W odpowiedzi z systemu generowana jest odpowiedź potwierdzająca udział w licytacji. Koszt SMS-a  to 1.23 zł brutto (1.00 zł + 23%VAT) oraz e-mailem na adres: serduszko@polskieradio.pl. W tym wypadku należy wysłać wiadomość z proponowaną kwotą za serduszko, podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Kanał sms-owy i e-mailowy służy tylko i wyłącznie do przesyłania zgłoszeń. Osoby obsługujące Aukcję kontaktują się telefonicznie z osobami przesyłającymi zgłoszenie.

WOŚP 2014 >>> tak można licytować serduszko nr 22

Liczymy na Państwa wsparcie. Nie zawiedli Państwo podczas dotychczasowych dwudziestu jeden Finałów. Wiemy, że nie zawiodą i tym razem.

22. Finał WOŚP >>> dowiedz się, na co zostaną przeznaczone zebrane pieniądze

Krzysztof
Krzysztof Grzesiowski (L) i Daniel Wydrych (P) z serduszkiem nr 22 licytowanym podczas 22. Finału WOŚP

 

Czytaj także

Już w niedzielę 22. finał WOŚP. Licytacja serduszka w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 11:32
Na ratunek! - to hasło 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka chce wspomóc dziecięce oddziały ratunkowe w całym kraju, ale także planuje zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla polskiej geriatrii. Już w najbliższą niedzielę zagra największa orkiestra dobrych serc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Już w niedzielę 22. finał WOŚP. Na aukcjach m.in. lot Dreamlinerem i korki Lewandowskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014 09:38
22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia, pod hasłem "Na ratunek". Fundacja zbierać będzie pieniądze na sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej i - podobnie jak w zeszłym roku - na rzecz "godnej opieki medycznej seniorów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lubuskie: puzzle od prezydenta i bombka od premiera na licytacji WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014 10:19
Na ulicach lubuskich stolic: Gorzowa Wlkp. i Zielonej Góry podczas 22. Finału WOŚP będzie kwestowało w niedzielę ok. 600 wolontariuszy, odbędą się - oprócz licytacji - koncerty i imprezy sportowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chorzów: wielkie serce z tkaniny na finał WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2014 11:03
Organizatorzy apelują do mieszkańców śląskich miast, by przynieśli fragmenty materiału do urzędu miasta.
rozwiń zwiń