X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Boże Narodzenie z Radiową Jedynką

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2015 13:24
Święta w Radiowej Jedynce to przede wszystkim rodzinna atmosfera, wspólne kolędowanie i ciekawe rozmowy ze znakomitymi gośćmi.
Na Huculszczyźnie nad ludźmi, zwierzętami i przyrodą czuwa otaczany tu szczególnym kultem święty Mikołaj. Więcej o bożonarodzeniowych tradycjach tej krainy opowiemy w Drugi Dzień Świąt
Na Huculszczyźnie nad ludźmi, zwierzętami i przyrodą czuwa otaczany tu szczególnym kultem święty Mikołaj. Więcej o bożonarodzeniowych tradycjach tej krainy opowiemy w Drugi Dzień ŚwiątFoto: Pixabay.com/domena publiczna

24 grudnia - Wigilia

Jak co roku Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza słuchaczy do wspólnego spędzenia Wigilijnego wieczoru. Od godz. 18. spotkaniom w rodzinnym gronie towarzyszyć będą Agnieszka Trzeciakiewicz i Wiesław Molak, którzy poprowadzą specjalne wydanie "Wieczornych rozmaitości". A do wigilijnego stołu zaproszą rodzinę szczególną - dominikańską, która w tym roku świętuje jubileusz 800-lecia. Tuż przed północą przeniesiemy się do Katedry Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Płocku, gdzie mszę pasterską celebrował będzie bp Piotr Libera. Zapraszamy także do aktywnego udziału w naszej "Nocy wigilijnej", której gościem będzie (od 23.00 do godz. 3.00) psycholog dr Mariola Kosowicz. Nasz telefon jest do Państwa dyspozycji.

Cyfrowe Radio
christmas-card-566305_1200.jpg
GWIAZDKA

25 grudnia - Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia

Piątek wypełnią radiowe spotkania! W paśmie "Święta z Radiową Jedynką" od godz. 10.00 aż do 20.00 gościć będziemy: Piotra Bukartyka, Janusza Radka, fotografa Tomasza Tomaszewskiego, opowiemy o jodze śmiechu i uruchomimy "Świąteczny Telefon Zaufania". Po 20.00 gościem Joanny Sławińskiej będzie reżyser Jerzy Hoffmann, godzinę później Tomasz Konca i Michał Fogg zagrają przedwojenne kolędy i pastorałki, a po godz. 22.00 lekkoatletka Wanda Panfil opowie o bożonarodzeniowych tradycjach Meksyku. Dzień zakończymy smakowicie, a to za sprawą dziennikarza kulinarnego Tomka Jakubiaka, który będzie gościem audycji "W nocnym Kinie".

26 grudnia - Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia

Nie mniej ciekawie zapowiada się świąteczna sobota z Jedynką. Tuż po godz. 10 o tym, jak wyglądają święta w więzieniach, w rozmowie z Robertem Kowalskim opowie płk. Krzysztof Olkowicz - zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, odznaczony Orderem ECCE HOMO za dawanie przykładu prawdziwej wrażliwości, za odważne i prawe kierowanie się sercem i rozumem, nawet wtedy, gdy konieczne jest przezwyciężanie bezmyślnej i bezdusznej litery prawa. 

Spotkamy się także z Moniką Dyrlicą i Dagmarą Klein - odważnymi uczestniczkami konkursu, któremu patronowała Radiowa Jedynka. Panie dopisały zakończenie minipowieści Leopolda Tyrmanda "Wędrówki i myśli porucznika Stukułki" i w nadchodzącym roku cała książka ukaże się drukiem. Drugiego Dnia Świąt nie zabraknie też najpiękniejszych polskich i zagranicznych kolęd i pastorałek, a w naszych audycjach naukowych przybliżać będziemy bożonarodzeniowe tradycje  i zwyczaje.

Przez całe Święta naszych najmłodszych słuchaczy zapraszamy szczególnie do "Jedynki Dzieciom" (godz. 19.25), w której nadamy trzy wyjątkowe słuchowiska. 

Na to Boże Narodzenie cały zespół Radiowej Jedynki składa także muzyczne życzenia:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak