X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dorota Jaśkiewicz-Łebek gościem "Spotkania z Reportażem"

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2017 15:34
W czwartek 5 października o godz. 18.00 Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Program 1 oraz Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny zapraszają do Klubu Księgarza, przy Rynku Starego Miasta 22/24 w Warszawie, na kolejną odsłonę cyklu "Spotkanie z Reportażem". Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie reportaż „Bardziej znikąd” laureatki Ogólnopolskiego Konkursu Melchiory  2017 - Doroty Jaśkiewicz-Łebek.
Doroty Jaśkiewicz-Łebek
Doroty Jaśkiewicz-ŁebekFoto: Polskie Radio

Dorota Jaśkiewicz-Łebek to dziennikarka współpracująca ze Studiem Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Swoje pierwsze reportaże związane z ochroną środowiska nagrywała dla Radia Wrocław. Znana we wszystkich ogólnopolskich rozgłośniach radiowych. Jak sama mówi - przygląda się losom ludzi, którzy wybrali alternatywny do powszechnie obowiązującego styl życia.

"Bardziej znikąd" to osobista opowieść autorki o Christianie Belwicie – poecie „o dobrym sercu i skomplikowanym życiorysie”. Problem z własną tożsamością był dla bohatera reportażu motorem jego „antysystemowej” twórczości, na którą wpływ miało filozoficzne usposobienie oraz choroba – schizofrenia, którą otoczenie odbierało raczej jako ekscentryczny sposób bycia.

"Spotkanie z Reportażem" poprowadzi wybitna reportażystka, redaktor naczelny Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia – Irena Piłatowska. Podczas uroczystości wystąpi Piotr Dąbrówna – gitarzysta, wokalista, współzałożyciel (wraz z Szymonem Wydrą) zespołu Carpe Diem. Śpiewa teksty autorskie oraz kompozycje do wierszy m.in. Jonasza Kofty, Bolesława Leśmiana, Tadeusza Nowaka, Marka Tercza, Łukasza Majewskiego, czy Mariana Piechala. Laureat wielu festiwali poezji śpiewanej i piosenki literackiej na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach muzycznych.

Do wysłuchania reportażu zaprasza Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia, Program 1 Polskiego Radia oraz Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA) w czwartek 5 października o godz. 18.00.

kh

Zobacz więcej na temat: spotkanie z reportażem reportaż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Spotkanie z Reportażem Radiowym" - Ewa Michałowska w Klubie Księgarza

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2017 15:01
Studio Reportażu i Dokumentu oraz Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny zapraszają na „Spotkanie z Reportażem Radiowym”. W programie m.in. prezentacja reportażu Ewy Michałowskiej pt. „Bardzo znana wieś, która nie istnieje” o radiowej powieści "W Jezioranach".
rozwiń zwiń