X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Debata Jedynki" na żywo z Tel Awiwu

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 16:38
W czwartek, 15 lutego, o godz. 17.25 Program 1 Polskiego Radia zaprasza na wyjątkowe wydanie "Debaty Jedynki" na żywo z Tel Awiwu. Tematem audycji będą przyczyny i skutki kryzysu dyplomatycznego między Polską a Izraelem.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Alexandra_Strekoza/shutterstock.ocm

Gośćmi prowadzącego debatę Grzegorza Ślubowskiego, szefa Naczelnej Redakcji Publicystyki Międzynarodowej Polskiego Radia, będą: w studiu w Izraelu - Cewi Rawner, dyplomata były ambasador Izraela w Polsce oraz w studiu w Warszawie publicysta Piotr Skwieciński. W trakcie dyskusji poruszone zostaną m.in. tematy związane z ostatnim kryzysem dyplomatycznym, do którego doszło na linii Polska-Izrael.

Specjalni wysłannicy Polskiego Radia w Izraelu Grzegorz Ślubowski i Michał Żakowski zapraszają również do wysłuchania rozmowy z Arie Golanem - izraelskim dziennikarzem radiowym (poniedziałek, godz. 7.40) oraz na audycję "Więcej Świata" (poniedziałek, po godz. 18.00) nadawaną prosto z Tel Awiwu, a poświęconą problematyce stosunków polsko-izraelskich.

mat. promocyjne, kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak