X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szymon Wydra w "Najwcześniejszym koncercie świata"

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2018 08:59
Szymon Wydra i Carpe Diem zagrali przed szóstą rano "Najwcześniejszy koncert świata". To było dla nich wyzwanie, ale dali radę.
Audio
  • Szymon Wydra i Carpe Diem w "Najwcześniejszym koncercie świata" (Podwójne Espresso/Jedynka)

- Kochamy takie spontaniczne akcje - powiedział w środę rano Szymon Wydra, ktróry razem ze Zbyszkiem Suskim z Carpe Diem zagrał o 5:40 w jedynkowym "Podwójnym espresso".

Muzycy przygotowywali się do wystepu kilka dni - Zbyszek, żeby dziś nie zaspać, w ogóle od kilku dni nie śpi. Ja odwrotnie. Ponieważ wokalista musi mieć wypoczęty głos każdego dnia o 13:00 kładłem sie spać. Z kolei do 13:00 był zakaz odzywania się do mnie , żebym niepotrzebnie nie eksploatował strun głosowych - mówił w "Podwójnym espresso" Wydra.


Słuchacze Jedynki usłyszeli dziś rano medley, który rozpoczynała nowa piosenka zatytułowana "Mały Raj", potem pojawiły się przeboje " Życie jak poemat" i "Jak ja jej to powiem".

- Taki koncert rozbudzi każdego. Co to była za energia! - mówi Robert Kilen, pomysłodawca "Najwcześniejszych koncertów świata". - Bardzo się cieszymy, że polscy artyści wstają specjalnie dla nas wyjątkowo wcześnie rano i zgadzają się na udział w realizacji naszego szlonego pomysłu - dodał. Współprowadząca "Podwójne espresso" Monika Tarka dodaje, że jest pełna podziwu dla Szymona. - Trudno śpiewać o tak wczesnej porze. To potrafią tylko najlepsi - podkreśla.

Słuchacze Jedynki zastanawiają się teraz kto jeszcze odważy się zagrać "Najwcześniejszy koncert świata".

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Lanberry zagrała w Jedynce "najwcześniejszy koncert świata"

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2017 09:10
Kolejna polska gwiazda podjęła wyzwanie autorów audycji "Podwójne espresso" Moniki Tarki i Roberta Kilena. W piątek o godz. 5.40 w ramach Najwcześniejszego koncertu świata w radiowej Jedynce wystąpiła Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska.
rozwiń zwiń