X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Lato z Radiem budzi ludzi”. Nowy cykl radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2018 08:00
"Lato z Radiem" - oprócz rozrywki, atrakcji turystycznych, powieści kryminalnej, satyrycznych felietonów i licznych konkursów - to również ważkie tematy. Dziennikarze radiowej Jedynki przez całe wakacje przedstawiać będą prawdziwe, ludzkie historie.
Audio
  • Historia Mariusza Wachowicza, dziennikarza PAP, który dwa lata temu zapadł w śpiączkę, a teraz wraca do zdrowia (Lato z Radiem/Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/zlikovec

Raz w tygodniu pod hasłem "Lato z Radiem budzi ludzi" zaprezentowana zostanie historia pacjentów wybudzonych ze śpiączki – podopiecznych dwóch Klinik "Budzik" – warszawskiej dla dzieci oraz olsztyńskiej – dla dorosłych. Cykl powstał we współpracy z Fundacją "Akogo?" Ewy Błaszczyk.

W pierwszym odcinku cyklu wyemitowany zostanie reportaż Agnieszki Ciecierskiej o Mariuszu Wachowiczu – dziennikarzu Polskiej Agencji Prasowej, który dwa lata temu po wypadku na rowerze zapadł w  śpiączkę. Teraz powoli wraca do życia i z pomocą przyjaciół wydał książkę – "Pięć pór roku w kuchni. Smak na życie". Tytuł nawiązuje do wypadku i żmudnej drogi powrotu do zdrowia, a sama publikacja jest połączeniem książki kulinarnej z historią życia Mariusza Wachowicza.

Klinika "Budzik" została uruchomiona w lipcu 2013 roku jako pierwszy w Polsce, wzorcowy szpital dla dzieci po ciężkich urazach mózgu. Dziecięca klinika działa przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. "Budzik" w Olsztynie jest częścią Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Klinika posiada pełną infrastrukturą niezbędną do hospitalizacji i rehabilitacji neurologicznej pacjentów po ciężkich urazach mózgu.

***

Numer konta bankowego Fundacji "Akogo?": 02 1090 1056 0000 0000 0612 1000; KOD SWIFT WBK: WBKPPLPP z dopiskiem "Lato z Radiem budzi ludzi" prowadzonego przez Bank Zachodni WBK S.A.

Chcesz pomóc pacjentom fundacji "Akogo?" - wyślij SMS pod nr 75 250 z hasłem "Budzimy". Opłata 6,15 zł z VAT. Całkowity dochód netto z usługi operatorzy przeznaczyli na cele statutowe fundacji.

***

Materiał z cyklu "Lato z Radiem budzi ludzi" do wysłuchania na antenie radiowej Jedynki w środę (27.06) o godzinie 10.15.

mat.pras/mg

 

Zobacz więcej na temat: Lato z Radiem 2018
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak