X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Występ The Orchestra of the Americas w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2018 19:00
W Pawilonie Koncertowym Sinfonii Varsovii w Warszawie, wystąpiła niezwykła, żywiołowa i pełna ekspresji The Orchestra of the Americas. Koncert prowadził Adam Rozlach. Transmisja początku koncertu była do wysłuchania w radiowej Jedynce tuż po godzinie 19.00.
Audio
  • The Orchestra of the Americas. Zapraszamy na transmisję do radiowej Jedynki
Fragment plakatu
Fragment plakatuFoto: materiały promocyjne

Cały koncert, jako retransmisję, Jedynka nada 23 lipca, tuż po północy, w audycji "Noc z Jedynką" prowadzonej przez Kazimierza Kowalskiego.

Program koncertu:

Krzysztof Penderecki: Trzy utwory w dawnym stylu
Johannes Brahms:  I koncert fortepianowy d-moll op. 15
****
Hector Villa Lobos: Bachianas Brasileiras No. 2
Carlos Chavez: Sinfonia India

Łukasz Krupiński - piano
Hobart Earle - dyrygent

Doradcą artystycznym Orkiestry jest Placido Domingo, a w radzie artystycznej zasiadają prezydenci Ekwadoru, Meksyku, Paragwaju, Kostaryki, Stanów Zjednoczonych, Panamy. 100-osobowa Orkiestra składająca się z muzyków z 25 krajów z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej w ramach europejskiego tournee wykonała tylko jeden koncert w Warszawie, w sercu Pragi Południe przy ulicy Grochowskiej 272.

Grają hity muzyki amerykańskiej Carlosa Chaveza i Hectora Villi - Lobosa. Polskim akcentem koncertu były trzy utwory w dawnym stylu Krzysztofa Pendereckiego oraz I koncert fortepianowy Brahmsa w wykonaniu polskiego pianisty Łukasza Krupińskiego zwycięzcy Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w San Marino. Artysta grał na fortepianie legendarnej marki Steinway & Sons.

(mat. promocyjne/ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak