Radiowa Jedynka nad morzem

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2018 12:43
W piątek i sobotę w radiowej Jedynce można było słuchać wakacyjnych audycji z nadbałtyckich plaż w Stegnie i Jantarze. Wśród nich m.in. relacji z odsłonięcia kolejnej ławeczki na Bulwarze Radiowej Jedynki, informacji z Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu oraz "Lata z Radiem".
Audio
  • Patryk Michalski zapowiada start Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu (Aktualności Jedynki)
  • Karolina Rożej i Patryk Michalski zapowiadają odsłonięcie ławeczki "Ekspresu Jedynki" (W samo południe/Jedynka)
  • Patryk Michalski podsumowuje pierwszy dzień wydarzeń w Stegnie i Jantarze (Polska i świat/Jedynka)
  • Patryk Michalski zapowiada drugi dzień Mistrzostw w Poławianiu Bursztynu (Sygnały dnia/Jedynka)
  • Marzena Wyczółkowska radzi, jak zdobyć mistrzostwo w poławianiu bursztynu (W samo południe/Jedynka)
  • Patryk Michalski przedstawia wyniki mistrzostw (Aktualności Jedynki)
  • Dźwiękowa relacja z zakończenia XX Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu (Polska i świat/Jedynka)
Ławeczka Sygnałów dnia w Stegnie
Ławeczka Sygnałów dnia w StegnieFoto: Polskie Radio

W piątek o godz. 10.00 rozpoczęły się w Jantarze XX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Na miejscu byli obecni nasi reporterzy, którzy relacjonowali to wydarzenie, m.in. w "Aktualnościach Radiowej Jedynki", audycji "W samo południe", magazynie "Polska i Świat". Piątkowy "Ekspres Jedynki" w całości był transmitowany ze Stegny.

Z uczestnikami imprezy bursztynów poszukiwał nasz reporter Patryk Michalski Z uczestnikami imprezy bursztynów poszukiwał nasz reporter Patryk Michalski

Natomiast w Stegnie, na Bulwarze Radiowej Jedynki, w piątek odsłonięta została kolejna, siódma już ławeczka poświęcona audycjom Programu 1 Polskiego Radia. Na bulwarze są już bowiem ławeczki m.in. "Sygnałów Dnia", "Kroniki Sportowej", "Muzycznej Jedynki" oraz "Lata z Radiem". Jaka redakcja tym razem zasłużyła na wyjątkowe miejsce na pięknym bulwarze z widokiem na Morze Bałtyckie? Tego słuchacze dowiedzieli się w piątek (20 czerwca) tuż po godz. 15.00.

Do Stegny w sobotę zawitała także kultowa trasa "Lata z Radiem". Studio plenerowe audycji stanęło na Bulwarze Radiowej Jedynki i stąd od godziny 9.00 do 12.00 program na żywo poprowadził Roman Czejarek. Na słuchaczy obecnych w Stegnie czekały liczne atrakcje: koło fortuny, fotobudka oraz zabawy dla najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia przygotowane przez Polskie Radio Dzieciom.

Za pośrednictwem Mobilnego Centrum Słuchu można było wykonać bezpłatne badania.

(mat promocyjme/ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stegna. Poławiacze bursztynu i radiowa ławeczka

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 13:00
W Stegnie - letniej stolicy Jedynki - trwa XVIII edycja Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu. Program I Polskiego Radia, który corocznie patronuje tej imprezie, odsłonił tam swoją kolejną ławeczkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marzena Wyczółkowska z PR1 mistrzem świata w poławianiu bursztynu

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2016 20:57
Pomimo kłopotów z pogodą i przekładania kolejnych rund w Jantarze zakończyły się XVIII Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Przejdą one do historii nie tylko gminy Stegna, ale również Polskiego Radia.
rozwiń zwiń