X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Scena Szpilmana - Jedynka Live! Koncert João de Sousa

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2018 10:10
W czwartek 20 grudnia br. w radiowej Jedynce odbył się pierwszy koncert z nowego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!". Koncerty transmitowane będą w Programie I Polskiego Radia w paśmie "Tu jest muzyka", po godz. 20.00. Bohaterem pierwszego spotkania był Joao de Sousa.
Audio
Koncert Joo de Sousa
Koncert João de SousaFoto: Piotr Piorun/Polskie Radio

"Scena Szpilmana - Jedynka Live!" to nowy cykl koncertów na antenie radiowej Jedynki, które odbywać się będą w studiu im. Władysława Szpilmana. Kameralne, muzyczne spotkania z muzyką i artystami z całego świata, transmitowane będą w paśmie "Tu jest muzyka", zawsze kilka minut po godz. 20.00.

Cykl zainaugurowazł występ, pochodzącego z Portugalii, João de Sousa, który w listopadzie br. wydał nowy album „Ideal”. To właśnie nowy materiał przeważał  podczas koncertu 20 grudnia 2018. Gospodarzami wieczoru byli Anna Will i Marcin Kusy.

- Mam świeżą płytę, którą wydałem trzy tygodnie temu. Będziemy prezentować na żywo z zespołem piosenki z tej płyty – powiedział o koncercie w "Muzycznej Jedynce" João de Sousa.

Podczas koncertu nie zabrakło jego największych przebojów, jak np. "Miłość ci wszystko wybaczy".

- To piękna piosenka, którą nazywam "fado polacco", czyli polskim fado - mówi artysta.

Czytaj więcej
joao de sousa_1200.jpg
João de Sousa na żywo w radiowej Jedynce

João de Sousa to wokalista, gitarzysta i kompozytor pochodzący z Portugalii. W pamięci polskiej publiczności zaistniał jako finalista 4. edycji programu X-Factor. Współpracował z Andrzejem Smolikiem, zespołem Mikromusic i argentyńskim bandoneonistą Arielem Ramirezem, a ostatnio również z Dorotą Miśkiewicz. Wydał 3 albumy, na których udowadnia, że muzyka portugalska to nie tylko fado w czystej postaci. Jest w niej miejsce na blues, bossa novę, jazz, a nawet trip hop, a co szczególnie miłe – i na polską piosenkę!

mat.promocyjne 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak