X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

O tym będziemy pamiętać. Najważniejsze wydarzenia 2018 roku

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2019 23:59
Nowy Rok spędziliśmy w Jedynce przypominając najważniejsze wydarzenia 2018 roku ze świata polityki, gospodarki, muzyki, nauki, kultury i sportu. 
Audio
  • Podsumowanie 2018 roku w gospodarce (Nowy Rok z radiową Jedynką)
  • Podsumowanie 2018 roku w polityce międzynarodowej (Nowy Rok z radiową Jedynką)
  • Podsumowanie 2018 roku w muzyce (Nowy Rok z radiową Jedynką)
  • Podsumowanie 2018 roku w sporcie (Nowy Rok z radiową Jedynką)
  • Podsumowanie 2018 roku w nauce (Nowy Rok z radiową Jedynką)
  • Podsumowanie 2018 roku w kulturze (Nowy Rok z radiową Jedynką)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Brian A Jackson

Podsumowanie gospodarcze poprowadziła Justyna Golonko. Mówiliśmy o tym, jakim był 2018 rok dla całej polskiej gospodarki, ale również dla naszych osobistych finansów. Głos zabrali przedstawiciele rządu, przedsiębiorcy, ekonomiści i analitycy.

Podsumowanie wydarzeń w polityce międzynarodowej poprowadził Grzegorz Ślubowski. Wydarzenia minionego roku komentowali dziennikarze Naczelnej Redakcji Publicystyki Międzynarodowej: Magdalena Skajewska, Dariusz Rosiak i Michał Żakowski.   

Podsumowanie wydarzeń ze świata muzyki poprowadził Marcin Kusy. Co nas zachwyciło, co zapamiętamy? Które płyty i koncerty przejdą do historii muzyki, a które cieszą się chwilowym sukcesem? Pomiędzy wspomnieniami zaprezentowaliśmy dużo dobrej muzyki.

Podsumowanie wydarzeń sportowych poprowadzili Filip Jastrzębski i Tomasz Kowalczyk. 2018 był rokiem Zimowych Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej i Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Niektórzy polscy sportowcy dostarczyli nam wielu pięknych chwil, inni nas nieco rozczarowali. 

Podsumowanie osiągnięć naukowych poprowadziła Dorota Truszczak. Gośćmi audycji byli: dr Paweł Boguszewski, red. Wiktor Nidzicki i Łukasz Wilczyński.

Podsumowanie wydarzeń kulturalnych poprowadziła Magda Mikołajczuk. Sprawdziliśmy, co działo się w świecie filmu, teatru, literatury i sztuk plastycznych.

Zachęcamy do wysłuchania dołączonych nagrań.

abi

 

Zobacz więcej na temat: podsumowanie 2018 roku
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak