X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Utwory Andrzeja i Jacka Zielińskich w Studiu Piosenki Teatru PR

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2019 21:50
W sobotę 26 stycznia w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana odbył się pierwszy w tym roku koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. 
Audio
  • Janusz Kukuła zaprasza do Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia (Muzyczna Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Polskie Radio

Bohaterem muzycznego wieczoru byli bracia Andrzej i Jacek Zielińscy. Przeboje muzyków legendarnych Skaldów zaśpiewali młodzi wokaliści i aktorzy.

W trakcie koncertu wystąpili młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy: Martyna Kasprzycka, Julia Mika, Julita Wawreszuk, Maksymilian Łapiński i Łukasz Gocławski.

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser) wybrali repertuar złożony z najważniejszych piosenek Andrzeja i Jacka Zielińskich – kompozytorów i tekściarzy, głównych autorów repertuaru działającej od 1965 roku grupy Skaldowie – znanej z dziesiątków popularnych piosenek w rodzaju: „Prześliczna wiolonczelistka”, „Z kopyta kulig rwie”, „W żółtych płomieniach liści”, „Króliczek”, „Cała jesteś w skowronkach”, „Szanujmy wspomnienia”, „Wierniejsza od marzenia”, „Wszystko kwitnie wkoło”, „Dopóki jesteś”, „Nie domykajmy drzwi”, a wreszcie „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.

Całość programu poświęconego artystycznemu dorobkowi Zielińskich zaaranżował muzycznie Marcin Partyka – liderujący zespołowi The Jobers.

Koncert prowadził Paweł Sztompke. Wydarzenie transmitowała radiowa Jedynka.

Mat.promocyjne

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zbigniew Łapiński bohaterem kolejnego spotkania w Studiu Piosenki Teatru Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2018 07:48
W sobotę 27 października w Studiu Muzycznym im. Władysława Szpilmana w Warszawie odbył się kolejny w tym sezonie koncert w ramach comiesięcznych spotkań Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Bohaterem wieczoru muzycznego pt. "Akompaniator" był Zbigniew Łapiński – muzyk, kompozytor, aranżer i dyrygent.
rozwiń zwiń