X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Spory i kontrowersje" - nowa sobotnia audycja w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2019 17:19
Spory nie muszą prowadzić do kłótni, a kontrowersje do awantury. Są one solą demokracji. "Spory i kontrowersje" - to nowa audycja radiowej Jedynki.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Małgosia Sas/Polskie Radio

Z wybitnymi ekspertami, o tym co naprawdę ważne, w każdą sobotę, między godziną 8.00 a 9.00 rozmawiać będą Agnieszka Kamińska i Marek Mądrzejewski.

ag
 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowe zagrożenia i wyzwania stojące przed NATO

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2019 18:57
W tym roku NATO kończy 70 lat. Polska, Czechy i Węgry obchodzą 20., a inne państwa naszego regionu 15. rocznicę członkostwa w sojuszu. W Koszycach spotkali się prezydenci tzw. Bukareszteńskiej Dziewiątki, aby upamiętnić te daty. Jakie są perspektywy Sojuszu?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Strefa euro w Polsce. Zyskamy czy stracimy?

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2019 20:35
Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej, temat wprowadzenia euro wisi w powietrzu. Czy korzyści płynące z bycia krajem członkowskim Unii Europejskiej muszą płynąć z wprowadzenia do Polski strefy euro? Goście "Debaty" zajęli się rozpatrzeniem możliwych korzyści i strat, które mogłyby wyniknąć z wprowadzenia euro w kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Piątka PiS". Czy przyczyni się do lepszego życia społecznego?

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2019 19:38
Pod hasłem "Piątka PiS" kryją się postulaty Jarosława Kaczyńskiego, które wejdą w życie jeszcze w tym roku. Zaliczają się do nich: przywrócenie lokalnych połączeń autobusowych, 13 emerytura dla emerytów, obniżenie kosztów pracy, 500 + na pierwsze dziecko oraz zwolnienie z PIT osób pracujących do 26 roku życia. Co o postulatach twierdzi PiS, jak i opozycja?
rozwiń zwiń