Zostań Mistrzem Kierownicy radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 08:59
W poniedziałek 11 marca o godz. 17.15 w radiowej Jedynce rozpocznie się telefoniczny konkurs dla słuchaczy, którego celem jest m.in. edukacja w materii szeroko pojętego Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Potencjalni mistrzowie kierownicy powalczą o atrakcyjne gadżety Programu 1.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: kropekk_pl/pixabay

Tematyka pytań konkursowych dotyczyć będzie zagadnień związanych z Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego wynikających z Kodeksu Drogowego oraz opisujących nietypowe zachowania w ruchu drogowym (droga, ulica, chodnik).

Kto ma szansę zdobyć tytuł Mistrza Kierownicy radiowej Jedynki? – Mistrz Kierownicy radiowej Jedynki to Przyjaciel Motoryzacyjny Radia Kierowców, ktoś, kto wie, kiedy używa się świateł dziennych, kiedy świateł mijania, a kiedy świateł przeciwmgłowych. To ktoś, kogo auto nie jest wybrakowane i jest wyposażone w przełącznik kierunkowskazów, z którego nasz Mistrz korzysta przy każdej zmianie kierunku jazdy. To ktoś, kto zna przepisy ruchu drogowego i je stosuje, a także ktoś, kto na drodze jest życzliwy i uprzejmy – mówi Mariusz Dąbrowski z Radia Kierowców, które od 45 lat jest na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Konkurs, polegający na telefonicznej rozmowie na żywo ze słuchaczami, emitowany będzie na antenie radiowej Jedynki od poniedziałku do piątku o godz. 17.15.

Zobacz więcej na temat: Radio kierowców konkursy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak