X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zostań Mistrzem Kierownicy radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2019 08:59
W poniedziałek 11 marca o godz. 17.15 w radiowej Jedynce rozpocznie się telefoniczny konkurs dla słuchaczy, którego celem jest m.in. edukacja w materii szeroko pojętego Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Potencjalni mistrzowie kierownicy powalczą o atrakcyjne gadżety Programu 1.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: kropekk_pl/pixabay

Tematyka pytań konkursowych dotyczyć będzie zagadnień związanych z Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego wynikających z Kodeksu Drogowego oraz opisujących nietypowe zachowania w ruchu drogowym (droga, ulica, chodnik).

Kto ma szansę zdobyć tytuł Mistrza Kierownicy radiowej Jedynki? – Mistrz Kierownicy radiowej Jedynki to Przyjaciel Motoryzacyjny Radia Kierowców, ktoś, kto wie, kiedy używa się świateł dziennych, kiedy świateł mijania, a kiedy świateł przeciwmgłowych. To ktoś, kogo auto nie jest wybrakowane i jest wyposażone w przełącznik kierunkowskazów, z którego nasz Mistrz korzysta przy każdej zmianie kierunku jazdy. To ktoś, kto zna przepisy ruchu drogowego i je stosuje, a także ktoś, kto na drodze jest życzliwy i uprzejmy – mówi Mariusz Dąbrowski z Radia Kierowców, które od 45 lat jest na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Konkurs, polegający na telefonicznej rozmowie na żywo ze słuchaczami, emitowany będzie na antenie radiowej Jedynki od poniedziałku do piątku o godz. 17.15.

Zobacz więcej na temat: Radio kierowców konkursy
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak