X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Charytatywny koncert "BUDZIMY JAZZEM: KOMEDA"

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019 20:55
We wtorek 23 kwietnia w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego na scenie pojawili się jazzowi (i nie tylko) muzycy w repertuarze składającym się m.in. z utworów Krzysztofa Komedy, a całkowity zysk ze sprzedaży biletów przeznaczony został na Fundację Akogo? Ewy Błaszczyk i klinikę „Budzik”. Radiowa jedynka retransmitowała obszerne fragmenty wydarzenia.
Audio
  • Charytatywny koncert "BUDZIMY JAZZEM: KOMEDA" (Tu jest muzyka/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Mat.promocyjne

23 kwietnia przypada okrągła, 50. rocznica śmierci Krzysztofa Komedy – znakomitego jazzowego pianisty, kompozytora i autora muzyki filmowej. Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Polskim Radiem i Fundacją „Akogo?” – chcąc oddać hołd temu genialnemu artyście – zorganizowały koncert, z którego dochód zasili m.in. remont kliniki dla dzieci w śpiączce „Budzik”. Warto pamiętać, że Krzysztof Komeda przed śmiercią pozostawał przez kilka miesięcy w śpiączce.

Tego wieczoru wystąpili: Andrzej Jagodziński Trio, Agnieszka Wilczyńska, Włodek Pawlik i Paweł Pańta, Maria Sadowska z zespołem oraz Piotr Baron i Michał Tokaj. W programie utwory Krzysztofa Komedy oraz kompozycje z najnowszej płyty Włodek Pawlik Trio – „Pawlik/Moniuszko – Polish jazz”. Koncert prowadził: Hirek Wrona.


ddd 

Patronem medialnym koncertu była radiowa Jedynka, która retransmitowała obszerne fragmenty wydarzenia.

mat.promocyjne/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak