Alicja Majewska - wyjątkowy koncert w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 21:00
W radiowej Jedynce wystąpiła Alicja Majewska. Koncert odbył się w ramach popularnego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!". Cały występ był transmitowany na antenie radiowej Jedynki.
Audio
  • Koncert Alicji Majewskiej w studiu im. Szpilmana (Jedynka)
Alicja Majewska w studiu Jedynki
Alicja Majewska w studiu JedynkiFoto: Grzegorz Śledź/Polskie Radio

Legenda polskiej estrady Alicja Majewska wystąpiła z repertuarem przygotowanym specjalnie na ten wieczór. Koncert prowadzili Maria Szabłowska Marcin Kusy, szef muzyczny Jedynki.

- Zapraszam Państwa do posłuchania na antenie Programu 1 Polskiego Radia bezpośredniej transmisji mojego koncertu. Zaśpiewam parę piosenek z najnowszej płyty "Żyć się chce", parę – ciągle dla mnie nowych – z poprzedniej płyty "Wszystko może się stać", no i pewnie jakiś mój evergreen. Przy fortepianie oczywiście Włodzimierz Korcz, a towarzyszyć nam będzie kwartet smyczkowy Warsaw Opera Quartet, z którym koncertujemy już siódmy rok, i który uczestniczył w nagraniu obydwu wymienionych płyt. Bardzo serdecznie zapraszam! mówiła przed koncertem Alicja Majewska.

"Scena Szpilmana - Jedynka Live!" to cykl koncertów na antenie radiowej Jedynki, które odbywają się w studiu im. Władysława Szpilmana. Kameralne, muzyczne spotkania z muzyką i artystami z całego świata, transmitowane są w paśmie "Tu jest muzyka", zawsze kilka minut po godz. 20.00.

"Scena Szpilmana - Jedynka Live!" Alicja Majewska. 30 kwietnia, godz. 20.00. Studio im. Szpilmana. Transmisja na antenie radiowej Jedynki.  

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/777206772661268/

Więcej informacji na https://www.polskieradio.pl/7,Jedynka

mat.pras./abi