X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Alicja Majewska - wyjątkowy koncert w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2019 21:00
W radiowej Jedynce wystąpiła Alicja Majewska. Koncert odbył się w ramach popularnego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!". Cały występ był transmitowany na antenie radiowej Jedynki.
Audio
  • Koncert Alicji Majewskiej w studiu im. Szpilmana (Jedynka)
Alicja Majewska w studiu Jedynki
Alicja Majewska w studiu JedynkiFoto: Grzegorz Śledź/Polskie Radio

Legenda polskiej estrady Alicja Majewska wystąpiła z repertuarem przygotowanym specjalnie na ten wieczór. Koncert prowadzili Maria Szabłowska Marcin Kusy, szef muzyczny Jedynki.

- Zapraszam Państwa do posłuchania na antenie Programu 1 Polskiego Radia bezpośredniej transmisji mojego koncertu. Zaśpiewam parę piosenek z najnowszej płyty "Żyć się chce", parę – ciągle dla mnie nowych – z poprzedniej płyty "Wszystko może się stać", no i pewnie jakiś mój evergreen. Przy fortepianie oczywiście Włodzimierz Korcz, a towarzyszyć nam będzie kwartet smyczkowy Warsaw Opera Quartet, z którym koncertujemy już siódmy rok, i który uczestniczył w nagraniu obydwu wymienionych płyt. Bardzo serdecznie zapraszam! mówiła przed koncertem Alicja Majewska.

"Scena Szpilmana - Jedynka Live!" to cykl koncertów na antenie radiowej Jedynki, które odbywają się w studiu im. Władysława Szpilmana. Kameralne, muzyczne spotkania z muzyką i artystami z całego świata, transmitowane są w paśmie "Tu jest muzyka", zawsze kilka minut po godz. 20.00.

"Scena Szpilmana - Jedynka Live!" Alicja Majewska. 30 kwietnia, godz. 20.00. Studio im. Szpilmana. Transmisja na antenie radiowej Jedynki.  

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/777206772661268/

Więcej informacji na https://www.polskieradio.pl/7,Jedynka

mat.pras./abi

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak