X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert "Windą do nieba" - utwory Janusza Kruka i grupy 2 plus 1

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019 06:46
W sobotę 18 maja w Muzycznym Studiu im. Władysława Szpilmana odbył się kolejny wieczór Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia. Tym razem młodzi wokaliści i śpiewający aktorzy przypomnieli zarówno największe przeboje, jak również mniej znane utwory Janusza Kruka – kompozytora, wokalisty i lidera słynnej grupy 2 plus 1.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Polskie Radio

Dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła (opiekun artystyczny) oraz Janusz Gast (autor scenariusza i reżyser) wybrali repertuar złożony z najważniejszych kompozycji Janusza Kruka (1946-1992) - muzyka, kompozytora, wokalisty i lidera popowego zespołu 2 plus 1. Był autorem lub współautorem takich niezapomnianych przebojów z lat 70. i 80., jak m.in.: "Chodź, pomaluj mój świat", "Czerwone słoneczko", "Wstawaj, szkoda dnia", "Windą do nieba", "California mon amour", "Iść w stronę słońca", "Superszczur", "XXI wiek (dla wszystkich nas)" czy "Wielki mały człowiek".

W trakcie muzycznego spotkania poświęconego pamięci Janusza Kruka wystąpili: Barbara Broda-Malon, Małgorzata Chruściel, Sandra Rusin, Michał Juraszek, Arkadiusz Obrzut. Całość programu poświęconego artystycznemu dorobkowi bohatera wieczoru zaaranżował muzycznie Marcin Partyka - liderujący zespołowi The Jobers.

Koncert prowadził - Paweł Sztompke. Retransmisja na antenie radiowej Jedynki w sobotę 25 maja o godz. 21.05.

mat.promocyjne/kh

Zobacz więcej na temat: W POLSKIM RADIU
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak