X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Międzynarodowy Festiwal Piosenki - Anna German

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2019 12:45
Radiowa Jedynka objęła patronatem medialnym szóstą edycję Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German, którego Koncert Galowy odbędzie się w dniu 18 listopada o godz. 19.00 w Teatrze Polskim w Warszawie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Materiały promocyjne

W Festiwalu udział wezmą młodzi soliści (18-28 lat) z sześciu krajów, z którymi związane było życie i twórczość Anny German - Polski, Rosji, Uzbekistanu, Kazachstanu, Białorusi i Armenii.

Koncert podzielony jest na dwie części: konkursową (10 osób) i pozakonkursową (10 osób), w której udział biorą laureaci poprzednich edycji.

Solistom towarzyszy Orkiestra Symfoniczna Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pod batutą Tomasza Labunia.

Jury jest międzynarodowe (Polska, Rosja, Białoruś), na czele z prof. dr hab. Ewą Iżykowską-Lipińską, która (jest z nami od 2014 roku) obecnie jest Dyrektorem Podlaskiej Opery i Filharmonii w Białymstoku.

W dniu 2 października 2019 roku odbył się w Taszkiencie wielki Koncert laureatów Festiwalu (Polska - 8, Rosja -1, Kazachstan - 1, Uzbekistan - 1), którzy zaśpiewali w siedzibie Państwowej Filharmonii Uzbekistanu z towarzyszeniem Narodowej Orkiestry Uzbekistanu pod batutą polskiego dyrygenta Tomasza Labunia.

h
Mat.promocyjne
Zobacz więcej na temat: Anna German
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak