X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Choinki Jedynki". Zobacz prace dzieci wyróżniane przez jury

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2019 16:50
W sobotę nagrodziliśmy prace 6-letniego Stanisława Stryjaka i 12-letniej Natalii Tatary. Wyróżnienia trafiły do 7-letniej Leny Banaszak, 9-letniego Marcina Sokołowskiego, 12-letniej Anieli Gawryszczak i 8-letniej Emilii Rybińskiej.
Natalia Tatara, 12 lat
Natalia Tatara, 12 latFoto: Piotr Piorun/Jedynka

"Choinki Jedynki" to charytatywna akcja Programu 1 Polskiego Radia, w którą już od kilku lat włączają się artyści, sportowcy, naukowcy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.

Program 1 Polskiego Radia już po raz osiemnasty organizuje akcję "Choinki Jedynki" na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i wybranej przez nią – każdego roku innej – organizacji pożytku publicznego. W tym roku wsparcie otrzymają podopieczni Fundacji „Wspólnota nadziei”.

7 grudnia w godz. 8.00-19.30 – w Wielkim Finale – przeprowadzona zostanie licytacja 20 prac dzieci, które wygrały w konkursie i 12 prac podopiecznych obu Fundacji.

Prace dzieci przeznaczone na licytację wyłaniane są w konkursie rysunkowym, ogłoszonym na antenie Programu 1 Polskiego Radia. Od lat konkurs rysunkowy dla dzieci cieszy się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych słuchaczy radiowej Jedynki, a także szkół, ośrodków kultury, kółek plastycznych i świetlic środowiskowych w całym kraju.

Świąteczne dzieła małych artystów oceniają jurorzy-artyści, malarze: Aneta Kosin, Marek Jaromski oraz prof. Franciszek Maśluszczak.

30 listopada jurorzy wskazali:

PRACE NAGRODZONE:

Stanisław Stryjak, 6 lat Stanisław Stryjak, 6 lat
Natalia Tatara, 12 lat Natalia Tatara, 12 lat

PRACE WYRÓŻNIONE:

Lena Banaszak, 7 lat Lena Banaszak, 7 lat
Marcin Sokołowski, 9 lat Marcin Sokołowski, 9 lat
Aniela Gawryszczak, 12 lat Aniela Gawryszczak, 12 lat
Emilia Rybińska, 8 lat Emilia Rybińska, 8 lat

mat.promocyjne 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak