X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Magiczne Mikołajki z radiową Jedynką" na otwarcie sezonu zimowego w Zakopanem!

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2019 19:20
Święty Mikołaj z workiem prezentów, wspólne śpiewanie kolęd i ubieranie choinki. Audycje na żywo ze studiów plenerowych z udziałem publiczności, a na zakończenie - koncert  finalistów "The Voice of Poland". Wstęp wolny! Radiowa Jedynka będzie gościła w Zakopanem przez całą zimę, a pierwsza okazja do spotkania z nami odbyła się w sobotę 7 grudnia!
Audio
  • "Magiczne Mikołajki" prosto z Zakopanego - Ula Kaczyńska i Marcin Kusy (Muzyczna Jedynka)
Magiczne Mikołajki z radiową Jedynką
"Magiczne Mikołajki z radiową Jedynką"Foto: Jedynka

O godz. 9.00 Roman Czejarek i Grzegorz Frątczak prosto z Zakopanego poprowadzili audycję "Jedyne takie miejsce" - na żywo z publicznością. W czasie audycji można było nie tylko zajrzeć do plenerowego studia Jedynki przy oczku wodnym na Krupówkach, ale również pozdrowić bliskich na antenie!  

Drugie studio plenerowe Jedynki stanęło na Placu Niepodległości, który w sezonie letnim i zimowym zamienia się w Kulturalny Plac Niepodległości.


. 

Tu od godz. 11.00 odbyły się  "Magiczne Mikołajki z radiową Jedynką", gdzie św. Mikołaja przybył z workiem prezentów. Odbyły się także pokazy widowiskowych eksperymentów, koncert disneyowski. Były też zimowe zabawy, pokaz rzeźbienia w lodzie, kiermasz z regionalnymi smakołykami i pamiątkami.

Przedszkolaki i uczniowie zakopiańskich szkół zaśpiewali kolędy. Po raz pierwszy uroczyście rozświetlona została choinka, którą przez cały dzień wspólnie z radiową Jedynką ubierały dzieci.

"Magiczne Mikołajki z Jedynką" uświetnił koncert świątecznych przebojów z repertuaru gwiazd estrady w wykonaniu finalistów programu "The Voice of Poland". Do wspólnego śpiewania zaprosili prowadzący koncert: Ula Kaczyńska i Marcin Kusy, szef muzyczny radiowej Jedynki.

Ten radosny dzień zwieńczyło otwarcie sezonu zimowego z miastem partnerskim Sopot i rozświetlenie ozdobnych iluminacji w zimowej stolicy Polski.

O godz. 13.00 w radiowej strefie familijnej na Kulturalnym Placu Niepodległości pojawili się popularni dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia: Roman Czejarek, Marcin Kusy, Ula Kaczyńska i Grzegorz Frątczak, którzy poprowadzili quizy i konkursy z nagrodami. Przy gorącej herbacie odpowiedzieli na pytania, podzielili się radiowymi i muzycznymi anegdotami.

Z Kulturalnego Placu Niepodległości od godz. 14.00 Marcin Kusy i Ula Kaczyńska poprowadzili audycję "Muzyczna Jedynka" z udziałem publiczności.

Radiowa Jedynka w Stolicy Tatr

Przez cały sezon zimowy Program 1 Polskiego Radia będzie obecny na najciekawszych imprezach w Zakopanem.

Dziennikarze Jedynki pojawią się m.in. w czasie IX Światowego Dnia Śniegu FIS World Snow Day, czyli międzynarodowej akcji, będącej częścią kampanii "Zabierz dzieci na śnieg", która swoim zasięgiem obejmuje blisko 60 wydarzeń w 27 krajach.

Będą relacjonować VI 12h Slalom Maraton - to cykliczne zawody narciarskie po rekord Polski i 12-godzinny drużynowy slalom non-stop na rzecz charytatywnego wsparcia dla sportowców z niepełnosprawnościami.

Z radiową Jedynką będzie można śledzić zmagania zawodników w czasie VII Pucharu Zakopanego w narciarstwie alpejskim amatorów (jak w roku ubiegłym przeprowadzone zostaną na trzech stacjach narciarskich: Harendzie, Kasprowym Wierchu i Polanie Szymoszkowej).

Plenerowe studio Programu 1 Polskiego Radia na Kulturalnym Placu Niepodległości odwiedzą organizatorzy oraz uczestnicy tych imprez.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak