"Koronawirus - co musisz wiedzieć". Specjalny cykl radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2020 08:32
Wypowiedzi ekspertów, cenne porady, niezbędne informacje, najważniejsze zalecenia i aktualizacja regulacji wprowadzanych przez rząd. Program 1 Polskiego Radia w trosce o bezpieczeństwo słuchaczy powraca ze specjalnym cyklem poradniczym dotyczącym walki z pandemią, mającym na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz choroby COVID-19.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/r.classen

W obliczu rosnącego zagrożenia Polskie Radio nie pozostaje obojętne, dlatego Program 1 uruchomił specjalny cykl "Koronawirus – co musisz wiedzieć".


czytaj więcej
WOT testy koronawirus free 1200.jpg
Koronawirus. Czytaj więcej

To jak poradzimy sobie z jednym z największych globalnych wyzwań ostatnich lat, w głównej mierze zależy również od nas samych – zaznacza Marcin Kusy, dyrektor radiowej Jedynki.

Najnowsze informacje, profilaktyka medyczna, porady eksperckie i odpowiedzi na pytania słuchaczy, emitowane będą na antenie stacji od poniedziałku do piątku o godz. 10.20 i 15.45.

Przypomnijmy również, że portal informacyjny PolskieRadio24.pl od początku pojawienia się epidemii koronawirusa prowadzi akcję informacyjną, publikując materiały poradnikowe, oficjalne zalecenia
i komentarze ekspertów przekazywane m.in. przez Ministerstwo Zdrowia, Główny Inspektorat Sanitarny i inne resorty oraz służby. Równolegle portal publikuje analizy poradnicze związane
z higieną, procedurami oraz zmianami zachodzącymi w związku z nadzwyczajną sytuacją.

Ponadto subdomena koronawirus.polskieradio24.pl kieruje do specjalnego raportu zawierającego najważniejsze informacje nt. zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2.

Mat.promocyjne

Zobacz więcej na temat: koronawirus