Australian Open 2021. Kibicowaliśmy razem Idze Świątek. Konkurs radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2021 23:59
Polacy nie mogli kibicować osobiście biorącej udział w tenisowym turnieju Australian Open 2021 Idze Świątek nie tylko z powodu odległości, ale także pandemii. Sprawiliśmy więc, aby młoda Polka mimo wszystko poczuła nasze wsparcie. 
Iga Świątek
Iga ŚwiątekFoto: PAP/antoine couvercelle

Czytaj też
Australian Radwańska.jpg
Australian Open 2021 w Jedynce: quiz z pytaniami Agnieszki Radwańskiej

Ogłosiliśmy w mediach społecznościowych akcję nawołującą do dekorowania balkonów, samochodów, domów, malowania twarzy na narodowe barwy itp. dla Igi, a następnie publikowania zdjęć pod postami Polskiego Radia i na własnych profilach z hasztagami #Igomania oraz #JedynkaPolskieRadio (post musi być publiczny).

W przypadku publikacji zdjęcia na Instagramie Uczestnik również dodawał w treści posta hasztagi #Igomania oraz #JedynkaPolskieRadio. Aby wziąć udział w Konkursie, można było również umieścić zdjęcie na profilu Programu 1 pod postem oznaczonym #Igomania oraz #JedynkaPolskieRadio.Konkurs rozpoczął się w poniedziałek (8 lutego) w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram) na profilach Programu 1 Polskiego Radia S.A. i trwał do dnia, w którym został rozegrany ostatni mecz z udziałem Igi Świątek podczas turnieju Australian Open 2021 (14.02.2021).

W konkursie były brane pod uwagę tylko te zdjęcia, które zostały opublikowane w dniu rozgrywania meczu z udziałem Igi Świątek.

W dniach, w których grała Iga, zostały wybrane 3 najlepsze zgłoszenia w konkursie (I, II, III miejsce).

Do wygrania:
- za zajęcie I miejsca: słuchawki Pioneer,
- za zajęcie II miejsca: radio AM/FM,
- za zajęcie III miejsca radio AM/FM w stylu retro.

REGULAMIN KONKURSU>>>

***

Polskie Radio, jako jedyny publiczny nadawca w kraju, zaprasza na relacje z wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Na antenach, w mediach społecznościowych i w unikatowym serwisie internetowym Polskiego Radia pod adresem: australianopen.polskieradio24.pl, przez cały czas trwania wydarzenia na bieżąco pojawiać się będą relacje z Melbourne, wypowiedzi ekspertów, wywiady, multimedialne materiały, archiwalne rozmowy i wspomnienia radiowych sprawozdawców.

czytaj więcej
Australian Open 2021.jpg
Australian Open 2021

Gdzie słuchać relacji z Australian Open w Polskim Radiu?

Relacje, zapowiedzi meczów i aktualne wyniki będzie można usłyszeć każdego dnia w serwisach sportowych Jedynki Polskiego Radia - o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 10.30 i 12.30, z kolei podsumowania turnieju po godz. 16.00, 17.20, 18.00 i 20.00, w "Kronice sportowej" (od poniedziałku do soboty o godz. 22.30), w niedzielę o godz. 19.05 w audycji "Przy muzyce o sporcie", w Programie 3 Polskiego Radia, w radiowej Czwórce oraz w Polskim Radiu 24.

Przebieg Australian Open dla słuchaczy Polskiego Radia relacjonuje Cezary Gurjew, który od ponad 30 lat przekazuje przede wszystkim dla Programu 1 Polskiego Radia emocje z największych wydarzeń sportowych w kraju i na świecie. Szef redakcji sportowej Jedynki Polskiego Radia relacjonował sukcesy polskich sportowców z aż 11 Igrzysk Olimpijskich. Jego wielką pasją jest tenis, opisywał wydarzenia m.in. z ponad 40 turniejów wielkoszlemowych. Cezary Gurjew znalazł się w niewielkiej grupie dziennikarzy światowych, którzy otrzymali akredytację na tenisowy turniej Australian Open 2021.

 

.

Czytaj także

Wielkie święto tenisa w Polskim Radiu - specjalne relacje Cezarego Gurjewa z prestiżowego turnieju Australian Open

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2021 23:59
Polskie Radio, jako jedyny publiczny nadawca w kraju, zaprasza na relacje z wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Na antenach, w mediach społecznościowych i w unikatowym serwisie internetowym Polskiego Radia pod adresem: australianopen.polskieradio24.pl, przez cały czas trwania wydarzenia na bieżąco pojawiają się relacje z Melbourne, wypowiedzi ekspertów, wywiady, konkurs z udziałem Agnieszki Radwańskiej, multimedialne materiały, archiwalne rozmowy i wspomnienia radiowych sprawozdawców.
rozwiń zwiń