Finał Tanecznego Sylwestra z Programem 1. Kto wygrał wyjazd?

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2022 16:45
W sobotę, 1 stycznia, odbył się wielki finał konkursu, w którym do wygrania był dwuosobowy wyjazd. Konkurs składał się z dwóch etapów. 
Poznaliśmy zwycięzcę sylwestrowego konkursu Programu 1 Polskiego Radia
Poznaliśmy zwycięzcę sylwestrowego konkursu Programu 1 Polskiego RadiaFoto: Shutterstock / ImYanis

Zadania konkursowe przedstawiane były od 14 grudnia w "Muzycznej Jedynce" oraz "Ekspresie Jedynki". Polegały na odgadnięciu hasła dnia, na podstawie zaprezentowanego na antenie rebusu dźwiękowego oraz przesłaniu go wraz z komentarzem, wspomnieniem czy osobistym skojarzeniem z danym słowem.

Zwycięzcy - codziennie do wygrania były radiobudziki z DAB+/FM z systemem bezprzewodowego ładowania smartfonów Technisat - ogłaszani byli następnego dnia w audycji "Sygnały Dnia". Znajomość poszczególnych haseł - a było ich 12 - dnia była konieczna do wzięcia udziału w wielkim finale.

W audycji specjalnej zwycięzcę ogłosili Marcin Kusy i Patryk Michalski a został nim pan Grzegorz z Warszawy. 

Wyróżnieni zostali: pani Monika ze Starego Helenowa, pani Aleksandra z Paczkowa i pan Łukasz z Otwocka.

Posłuchaj
43:03 [ PR1]PR1 (mp3) 2022_01_01 PR1_16_11_29.mp3 Finał Tanecznego Sylwestra z Programem 1 - audycja specjalna

 

***

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże.

Posiada pięć ogólnopolskich programów - Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikacje i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców.

Portal polskieradio.pl publikuje codziennie najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata oraz udostępnia unikatowe serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedialne.

Sprawdź regulamin.pdf