Przeżyj Euro 2012 z Jedynką

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2012 18:06
Polskie Radio zaprasza kibiców i miłośników sportu do słuchania relacji i transmisji ze wszystkich spotkań, a także specjalnych audycji poświęconych turniejowi w Polsce i na Ukrainie.
Jakub Błaszczykowski
Jakub BłaszczykowskiFoto: PAP/EPA/BARTLOMIEJ ZBOROWSKI UEFA

>>> Zobacz nasz serwis o Euro 2012

>>> Dowiedz się także, jakie atrakcje związane z mistrzostwami pojawią się na pozostałych antenach Polskiego Radia

Na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia przez cały czas trwania piłkarskich mistrzostw, od 8 czerwca do 1 lipca, gościć będzie specjalna audycja "Studio Euro radiowej Jedynki" . W dniu otwarcia Euro 2012, 8 czerwca, zapraszamy wyjątkowo już od godz. 17.00. W pozostałe dni, podczas których będą rozgrywane mecze, audycja rozpocznie się o godz. 20.30.

Eksperci w studio i na stadionach
Stałym ekspertem w "Studio Euro Radiowej Jedynki" będzie Lesław Ćmikiewicz , wybitny piłkarz, trener, złoty i srebrny medalista olimpijski, uczestnik Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 1974 roku, w których reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce. Wydarzenia na boisku komentować będą nie tylko tacy specjaliści, jak Zbigniew Boniek czy Jacek Gmoch , ale także znani kibice futbolu, m.in. Janusz Zaorski i Krzysztof Materna .
W ramach "Studia Euro Radiowej Jedynki" będą także transmitowane wieczorne mecze (o godz. 20.45). W przypadku dwóch spotkań rozgrywanych w tym samym czasie komentatorzy będą na zmianę relacjonować ich przebieg. Mecze komentować będą Tomasz Zimoch, Andrzej Janisz, Marek Solecki, Robert Skrzyński, Włodzimierz Machnikowski, Krzysztof Ratajczyk i Grzegorz Hałasik .
Dodatkowo Jedynka planuje wejścia na żywo z popołudniowych meczów (o godz. 18.00). Natomiast serwisy sportowe  zamienią się podczas turnieju w informacje "Prosto z Euro" .
Poza relacjami i wiadomościami z boiska, Jedynka przygotowała także audycję poświęconą temu, co dzieje się wokół Euro 2012. Magazynu "Dogrywka w Jedynce" będzie można słuchać przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku o godz. 8.40, 12.30 i 17.30; w soboty natomiast  o godz. 8.40 i 17.30, a w niedziele o godz. 17.30. Reporterzy Jedynki będą sprawdzać, co dzieje się w Strefach Kibica, jak sprawdza się infrastruktura i co przygotowały dla turystów miasta, w których rozgrywane są mecze.

>>> Zobacz nasz serwis o Euro 2012

man, Polskie Radio

Czytaj także

Platini już w Polsce. "Liczę na interesujący turniej"

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 16:16
Michele Platini otworzył Międzynarodowe Centrum Nadawcze w Warszawie. Z centrum Expo XXI wysyłany będzie z Polski sygnał telewizyjny na cały świat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obraniak: czuję się Polakiem i lubię Polskę

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 16:34
Pomocnik reprezentacji Polski Ludovic Obraniak podczas konferencji prasowej łamaną polszczyzną opowiadał, że czuje się Polakiem i ważnym ogniwem polskiej drużyny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czesi poważnie osłabieni tuż przed turniejem

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 17:26
Napastnik reprezentacji Czech Milan Baros doznał kontuzji pachwiny. Niewykluczone, że uraz nie pozwoli mu wystąpić w spotkaniu przeciwko Rosji podczas Euro 2012.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Balotelli znów wydziwia? Dwa nazwiska

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 17:34
"Barwuah Balotelli" - taki napis widniał będzie na koszulce włoskiego piłkarza Mario Balotellego podczas meczów mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie.
rozwiń zwiń