X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Internet na cenzurowanym

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2010 18:10
Kwestia wolności i cenzury w internecie m.in. w kontekście planowanych zmian w prawie, protestów internautów i zapowiedzianej przez premiera debaty.
Audio

Gościli: Dominika Bychawska - Helsińska Fundacja Praw Człowieka, koordynator „Obserwatorium wolności mediów w Polsce”; Marek Hołyński - prezes Polskiego Towarzystwa Informatycznego; Bartłomiej Witucki - rzecznik i koordynator Business Software Alliance w Polsce, organizacji zrzeszającej największych producentów oprogramowania (m.in. Adobe, Apple, Autodesk, Corel, Microsoft, Symantec), zajmującej się przeciwdziałaniem piractwu komputerowemu.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podyskutują o granicach wolności w internecie

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2010 08:03
Na Politechnice Warszawskiej odbędzie się (godz.11.00) konferencja zorganizowana przez Kancelarię Prezydenta "Granice wolności w internecie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Debata z premierem o cenzurze internetu za tydzień

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2010 11:25
W przyszłym tygodniu odbędzie się debata premiera Donalda Tuska z internautami i blogerami na temat ustawy, która wprowadza rejestr stron niedozwolonych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Porozmawiają o rejestrze niedozwolonych stron

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2010 06:45
Szef Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak spotka się w piątek z przeciwnikami zmian w prawie wprowadzającym rejestr niedozwolonych stron internetowych.
rozwiń zwiń