X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wygnać demona

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2010 13:38
Osoba opętana zachowuje się agresywnie. Traci świadomość, może kogoś pobić, zabić, popełnić samobójstwo - mówi ksiądz Andrzej Grefkowicz, egzorcysta.
Audio

– Od ośmiu do dziesięciu osób w  tygodniu przychodzi do mnie na rozmowę i tyle samo na modlitwę - mówi na antenie Jedynki ksiadz Andrzej Grefkowicz, egzorcysta.

Jak twierdzi ojciec Aleksander Posadzki, demonolog, osoba opętana zachowuje się agresywnie. Traci świadomość, może kogoś pobić, zabić, popełnić samobójstwo. Ludziom opetanym zdarzają się niezdiagnozowane bóle brzucha, mogą występować inne dolegliwości fizyczne i psychiczne.

- Często odnajdujemy połączenie tych cierpień z wcześniejszymi decyzjami danej osoby dotyczącymi zaangażowania w okultyzm, korzystania z porad wróżek, czy układania kart tarota – dodaje rozmówca Karoliny Wichowskiej, dziennikarki Polskiego Radia.

Św.
Św. Franciszek Borgiasz dokonujący egzorcyzmu - obraz autorstwa Francisco Goi.

 

Anna Ostaszewska, psychoterapeutka konsultującej chętnych do wizyty u egzorcysty, mówi w Jedynce, że wiele osób niewierzących szuka pomocy u egzorcysty.

Jak podkreśla ksiądz Posadzki, bardzo ważna jest współpraca pomiędzy duchownymi i lekarzami, tak, by osoba cierpiąca, mogła znaleźć się pod kompletną opieką.

(pp/im)

Zobacz więcej na temat: ból brzucha POLSKA goa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"AVVenire" apeluje o zniechęcanie dzieci i młodzieży do Halloween

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2008 20:33
Włoscy wierni są namawiani, między innymi przez Kościół, by nie pozwalali dzieciom i młodzieży uczestniczyć w obchodach Halloween.
rozwiń zwiń