Ślub na Przystanku Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2011 17:03
Krzysztof Dobies (WOŚP): Między koncertami na ślubnym kobiercu stanie młoda para. Na ich weselu zagra Prodigy!
Audio

- Chylę czoła przed Urzędem Stanu Cywilnego w Kostrzynie nad Odrą, bo dzięki niemu ta uroczystość będzie mogła się odbyć - mówi Krzysztof Dobies, rzecznik wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W namiocie Akademii Sztuk Przepięknych pobierze się para woodstockowych bywalców. - To będzie chyba jedyna para na świecie, której na weselu zagra Prodigy - śmieje się Dobies.

Zakończyły się już półfinały eliminacji do XVII Przystanku Woodstock. Zwycięzców poznamy już 26 czerwca.- Przed nami Wielki Finał, na którym zagrają: Black Jack, Konopians, Materia, Raggafaya, Cochise, Corruption, Łydka Grubasa, Chilli, Deriglasoff, Bethel oraz Luxtorpeda - mówi gość "Popołudnia z Jedynką". Gościem specjalnym Finału będzie ENEJ, laureat Eliminacji 2010. Koncert odbędzie się we wrocławskim klubie Eter.

- Przyjedźcie z paczką kumpli. Każdy, kto był już na Przystanku Woodstock wie, że to impreza, na którą nie można przyjeżdżać samemu. W grupie jest pewniej, bezpieczniej i raźniej! - apelują organizatorzy.  Na stronach internetowych WOSP uruchomiono już bank podróży. - Możecie sie ze sobą kontaktować, umawiać na wspólną podróż, łączyć w grupy – tłumaczy Dobies.

Marek Koterski jest kolejnym zapowiedzianym gościem Akademii Sztuk Przepięknych. Swoją obecność potwierdzili m.in. Marek Belka, Kinga Baranowska, Jan Nowicki, Wojciech Mann. Każde spotkanie ma składać się z dwóch części: prezentacji i dyskusji z publicznością. Moderować będą dziennikarze Jedynki, Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych.

(lu)

Aby wysłuchać rozmowy, wystarczy kliknąć "Ślub na Przystanku Woodstock" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie.

Na "Popołudnie z Jedynką" zapraszamy codziennie w godz. 15.00 - 19.30.

Czytaj także

Znów dla nefrologii

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2010 16:20
Sprzęt, który kupowaliśmy na początku WOŚP, starzeje się, tak że niedługo będzie go trzeba wymienić – Jerzy Owsiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brytyjski zespół The Prodigy wystąpi na XVII Przystanku Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2011 16:11
Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 4, 5, 6 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Na dwóch scenach zaprezentuje się prawie 60 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wstąp do Pokojowego Patrolu!

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 16:32
Jurek Owsiak (WOŚP): Trwają szkolenia członków Pokojowego Patrolu, na które każdy może się zgłosić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przystanek Woodstock: Eliminacje

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2011 16:54
Krzysztof Dobies (WOŚP): Dwa najlepsze zespoły walczące o występ na Przystanku Woodstock, zmierzą się na antenie radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń