X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W Kostrzynie nad Odrą pojawił się pierwszy Woodstockowicz

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2011 08:10
Już za trzy tygodnie o godz. 15.50 ruszy "najbardziej wartościowy festiwal w Europie" - Przystanek Woodstock.
Audio
  • W Kostrzynie nad Odrą pojawił się pierwszy Woodstockowicz

- Na miejscu są już pierwsze ciężarówki ze sprzętem - poinformował organizator Przystanku.

W Kostrzynie pojawił się już także pierwszy fan Przystanku Woodstock. - To jest Staszek. Przyjechał chyba z tydzień temu – podał Jerzy Owsiak. Tak wczesne przybycie na imprezę pana Staszka nie dziwi jednak organizatora Przystanku Woodstock. - Samo budowanie tego potężnego festiwalu, postawienie sobie namiociku i obserwacja kolejnych etapów powstawania Przystanku to ogromna przyjemność – stwierdził Owsiak. Dodał, że tradycją jest już także, że pierwsza osoba, która przybędzie na festiwal, zostaje zaproszona na śniadanie z burmistrzem Kostrzyna Andrzejem Kuntem.

/

Impreza organizowana jest przez Jurka Owsiaka już po raz siedemnasty. Festiwal w Kostrzynie nad Odrą został uznany za trzeci spośród 64 najlepiej organizowanych najważniejszych europejskich imprez muzycznych. Oceny dokonał światowy koncern Havas Sports & Entertainment. - Znaleźliśmy się na miejscu trzecim pod względem organizacyjnym - potwierdził Jerzy Owsiak. Jak tłumaczył gość Jedynki, imprezę ocenianio pod wieloma względami, między innymi pod względem bezpieczeństwa i dogodnego dojazdu.

W kategorii "Najlepszy festiwal na Starym Kontynencie" Przystanek Woodstock uplasował się na 12. miejscu, tuż po Open'er i Coke Live Music Festival. - Oceniono, że

przy naszym budżecie, który w zeszłym roku wyniósł niecałe 5 milionów złotych, osiągnęliśmy taki efekt, że zasłużyliśmy na zaszczytne dwunaste miejsce - mówił Owsiak.

Biorąc pod uwagę fakt, że od kilku lat WOŚP zmienia formułę festiwalu na wyraźnie międzynarodową, można mówić o ogromnym sukcesie, który zagrzewa do dalszej wytężonej pracy. - Cieszymy się, że Polacy pokazują, że nasze festiwale są coraz lepsze, coraz lepiej zorganizowane, międzynarodowe i znajdują uznanie w tej branży - stwierdził Jerzy Owsiak.

Rozmawiał Daniel Wydrych.

(mb)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minimistrzostwa EURO 2011 na Przystanku Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 15:30
Jerzy Owsiak: Na pewno w mistrzostwach wezmą udział drużyny Polski i Ukrainy, resztę będziemy wybierali razem ze słuchaczami Jedynki oraz internautami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Historia zagości na Przystanku

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2011 15:54
Jerzy Owsiak (szef WOŚP): Na najbliższy Woodstock zaprosiliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego. Podziwiam ten projekt.
rozwiń zwiń