X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na stadionie nie WOŚP, a Złoty Melon

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2011 15:56
Jurek Owsiak (WOŚP): Otrzymaliśmy propozycję zorganizowania koncertu otwierającego Stadion Narodowy, ale nie jako WOŚP, tylko jako firma producencka.
Audio

Firma Złoty Melon, która organizuje m.in. Przystanek Woodstock, otrzymała od Narodowego Centrum Sportu propozycję zorganizowania koncertu na otwarcie Stadionu Narodowego. – Jeśli się zdecydujemy, WOŚP będzie beneficjentem dochodu uzyskanego w ten sposób – mówi Jurek Owsiak. Jest niezadowolony, że minister sportu Adam Giersz pochwalił się zaangażowaniem Wielkiej Orkiestry w przygotowanie otwarcia. – W żadnym wypadku nie będzie to koncert finałowy WOŚP. W jednym minister tylko się nie myli: w styczniu gramy jak zawsze – tłumaczy.

WOŚP otrzymała Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. – Na początku byłem bardzo zdziwiony, że jesteśmy produktem turystycznym, ale bardzo nas to cieszy. Certyfikat oznacza, że POT przeznaczy konkretne pieniądze na promowanie Przystanku Woodstock – mówi Owsiak.

Orzypomina, że rozpoczęły się już kwalifikacje zespołów na przyszłoroczny Przystanek Woodstock. Wkrótce będzie też do nabycia napisana przez gościa Jedynki książka o dwudziestoletniej historii WOŚP.

Rozmawiał Daniel Wydrych.

(lu)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jeden procent przekaż mądrze

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2011 16:33
Jurek Owsiak (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy): o lidze festiwali, plebiscycie na najlepszą masową imprezę dekady, Złotych Bączkach i podatkowych darowiznach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pełnoletni, albo ciut starsi

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2011 17:56
Jurek Owsiak (WOŚP): Już za kilka dni w Zabrzu, w kopalni Guido, rozliczamy kolejny finał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Woodstock a polskie stadiony

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2011 16:00
Jurek Owsiak (WOŚP): To, co się dzieje na polskich stadionach, rzuca cień na wszystko, co my, organizatorzy wielkich imprez, robimy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojna jest głupia

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2011 17:11
Jurek Owsiak (WOŚP): Będą warsztaty komiksowe, turniej gier planszowych, gra miejska, wspólne śpiewanie piosenek - na XVII Przystanku Woodstock zagra Muzeum Powstania Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza wielkie granie!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 16:09
Jurek Owsiak (WOŚP): Hasło 20. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poznamy już 10 października.
rozwiń zwiń