X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy ktoś powie: "Donaldzie, robisz źle"?

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 20:50
O tym, czy premier zbudował rząd z zauszników i co w praktyce oznaczają dla Polaków zapowiedziane reformy - dyskutują politycy.
Audio

Poseł Maciej Orzechowski z Platformy Obywatelskiej twierdzi, że będzie to rząd mocnych osobowości. Jest jednak w tej opinii odosobniony.

– To będzie bardzo słaby rząd. Jak można filozofa stawiać na czele resortu sprawiedliwości – dziwi się Włodzimierz Czarzasty ze Stowarzyszenia Ordynacka. Cieszy go za to odejście Julii Pitery i Cezarego Grabarczyka.

Zgadza sie z nim wyrzucony właśnie z PiS Jacek Kurski ("Solidarna Polska"). – Wszystkie nominacje są podporządkowane komfortowi i umacnianiu pozycji Donalda Tuska. Oleksy i Miller mieli Cimoszewicza, Kaczyński miał Dorna, a Tusk kiedyś – Schetynę. Teraz nie będzie nikogo, kto by powiedział "Donaldzie, robisz źle" – tłumaczy Kurski. Nominacji broni Maciej Orzechowski: – Platforma Obywatelska posiada duże zasoby kadrowe i się z nimi nie rozstaje – mówi. Wytyka też opozycji ostatnie ruchy kadrowe i chwali sukcesy ostatniego rządu w kwestii budowy autostrad.

>>>Przeczytaj pełny zapis debaty

– Jeżeli jeszcze pół roku temu się zastanawialiśmy, czy litr benzyny będzie kosztował 5 zł, a teraz kosztuje 5,5 zł, jeśli edukacja szwankuje, administracja nie funkcjonuje, to tylko pogratulować – mówi Włodzimierz Czarzasty. Jacek Kurski zwraca uwagę, że przed wyborami żyliśmy na zielonej wyspie, a w dniu expose obudziliśmy się w kraju zatopionym w kryzysie. – Tusk jest mocny dla słabych, a słaby – dla silnych. Zwiększa obciążenia dla rolników, a nie jest w stanie wywalczyć dla nich równych europejskich dopłat w Brukseli – argumentuje Kurski.

Rozmawiała Zuzanna Dąbrowska.

(lu)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kaczyński: trzeba zapłacić cenę za rządy PO

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 16:43
Jarosław Kaczyński oświadczył, że PiS jest stanowczo przeciwko wejściu Polski do strefy euro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Palikot do Tuska: skasował pan Schetynę, więc...

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 17:18
Komentując piątkowe expose, lider Ruchu Palikota podkreślił, że szef rządu nie przedstawił wizji realnego rozwoju Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PSL zapewnia: nie chcemy straszyć ludzi

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 17:50
Przewodniczący klubu PSL Jan Bury mówił podczas debaty nad expose premiera, że PO i PSL nie przyszły do Sejmu straszyć ludzi, ale mówić prawdę, nawet tę trudną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Expose pełne konkretów

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 17:53
Marek Borowski (senator): Po raz pierwszy, jak sięgam pamięcią, w expose była mowa głównie o konkretnych propozycjach i to propozycjach z szeroko rozumianej dziedziny finansów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miller chce współpracować z Platformą

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 18:39
Szef klubu SLD zadeklarował w imieniu Sojuszu wolę współpracy z rządem premiera Donalda Tuska w najważniejszych sprawach dla Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Expose nie powala

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 19:41
Prof. Wawrzyniec Konarski (UJ): W sensie kompozycyjnym expose było bardzo dobre, ale niewiele w nim konkretów.
rozwiń zwiń