X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na Polanie Jakuszyckiej jest już śnieg

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 11:00
Julian Gozdowski (Bieg Piastów): Trwają przygotowania do kolejnej edycji biegu. Mamy zgłoszenia z 28 krajów!
Audio

– Cała Polana Jakuszycka jest już zaśnieżona, ale biegać na nartach jeszcze się nie da – mówi Julian Gozdowski, komandor Biegu Piastów. Nadeszło już ponad trzy tysiące zgłoszeń na przyszłoroczną edycję imprezy. – Proszę sobie wyobrazić, że przyjeżdżają do nas wielbiciele biegówek aż z 28 krajów! – nie może się nadziwić sam Gozdowski. Na królewskim dystansie 50 km maksymalnie może wystartować 2,5 tys. osób, a zgłosiło się już ponad tysiąc. Dla tych, którzy dopiero aspirują do 50 km, jest też kilka krótszych tras. Oczywiście, jak co roku, będą także atrakcje dla najmłodszych.

>>>Przeczytaj całą rozmowę

Bieg Piastów jak zwykle w marcu, a tymczasem na Polanie Jakuszyckiej trwają przygotowania do Pucharu Świata. – Można do nas przyjechać i przespacerować się trasą Justyny Kowalczyk – zachęca Julian Gozdowski.

(lu)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bieg Piastów na światowym poziomie

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2010 16:30
Jakuszyce. Tego miejsca zazdrości nam wielu. Piękna Trasa Radiowej Jedynki od 1976 roku przyciąga narciarzy z całego świata.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka przygoda w Jakuszycach

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2011 08:58
Julian Gozdowski (komandor Biegu Piastów): Na niektóre dystanse lista startowa jest już zamknięta. Tak wielu jest chętnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niebawem ruszy dziecięca Polana Jakuszycka

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2011 11:30
Julian Gozdowski (komandor Biegu Piastów): Dzieci otrzymały nową dziecięcą polanę, na której będą rozgrywane cztery różne biegi.
rozwiń zwiń