X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prywatyzacja po polsku

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2011 08:40
Aleksander Grad (minister skarbu): Myślę, że jak nie będzie jakiejś wielkiej katastrofy na świecie, to zrealizujemy przychody z prywatyzacji na planowanym na ten rok poziomie 15 miliardów.
Audio

Pod koniec sierpnia przychody wyniosły 11 miliardów 700 milionów złotych. – Obecnie prowadzimy ponad dwieście przedsięwzięć jednocześnie. Kończymy prywatyzację Polfy Warszawa, prowadzimy prywatyzację Zespołu Elektrowni Wodnych w Nidzicy, prowadzimy dwa duże projekty giełdowe na przyszły rok. Robimy to spokojnie i tak, żeby zabezpieczyć interesy Skarbu Państwa – informował Grad.

Minister podsumował IV Forum Inwestycyjne w Tarnowie, na którym wiele uwagi poświęcono bilansowi 20 lat prywatyzacji w Polsce. – Budujące było dla mnie to, że wszyscy doszli do jednego wniosku, że polski model transformacji i prywatyzacji jest najlepszy w regionie i że te nasze doświadczenia warto zaproponować krajom, które budowały gospodarkę wolnorynkową przez dziesięciolecia, ale kryzys zmusił ich do prywatyzowania tego, czego nie sprywatyzowali do tej pory – tłumaczy Aleksander Grad.

Rozmawiała Sylwia Zadrożna.

(mb)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak