X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kuba Badach: nauka i rozwój to sens mojego życia

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 16:42
- Nigdy nie skupiałem się na karierze, ale na byciu muzykiem, najlepszym jak mogę. Kariera toczy się przy okazji i jest wartością dodaną. Nie zabiegam o nią, najbardziej zależy mi na kontakcie z ludźmi, którzy chcą słuchać muzyki, którą robimy - powiedział muzyk w radiowej Jedynce.
Audio
  • Kuba Badach o świętach Bożego Narodzenia i swoich projektach muzycznych (Muzyczna Jedynka)
Kuba Badach współpracuje z wieloma muzykami, których zaprasza do własnych projektów, bądź występuje gościnnie. Wystąpił m.in. z Orkiestrą Adama Sztaby i orkiestrą symfoniczną lAutunno podczas koncertu Adam Sztaba i Goście
Kuba Badach współpracuje z wieloma muzykami, których zaprasza do własnych projektów, bądź występuje gościnnie. Wystąpił m.in. z Orkiestrą Adama Sztaby i orkiestrą symfoniczną l’Autunno podczas koncertu "Adam Sztaba i Goście"Foto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

Muzyk, aranżer, producent, zajęty w dwóch swoich projektach muzycznych - The Globetrotters i Poluzjanci - bardzo dużo koncertuje. - Stworzyła się tak niezwykła i wygodna dla nas atmosfera, że od kilku lat mamy bardzo duże zapotrzebowanie koncertowe ze strony publiczności - mówił Kuba Badach w radiowej Jedynce.

Odwiedź kanał muzyczny Polskiego Radia na YouTube >>>

Poluzjanci koncertują w wersji akustycznej i elektrycznej, a jest jeszcze specjalny projekt Badacha - Tribute to Andrzej Zaucha. - Występuję z nim od 2009 roku i mamy coraz więcej koncertów - dodał muzyk. Album "Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny", w którym Kuba składa hołd nieżyjącemu już Artyście, osiągnęła status złotej.

Kuba Badach bierze także udział w projektach innych artystów i tworzy na specjalne okoliczności, na przykład Boże Narodzenie. W ramach akcji "Święta, święta" skomponował m.in. piosenkę "Tak jak śnieg", a w kwartecie z Mieczysławem Szcześniakiem, Andrzejem Piasecznym i Andrzejem Lampertem wykonał cover George'a Michaela w polskiej wersji językowej - "Kolęda dwóch serc".

- Uwielbiam Święta i to, nie będę oryginalny, w zupełnie standardowej opcji: rodzina, karp. Chodzi o atmosferę - podkreślił Kuba Badach i życzył słuchaczom Jedynki wesołych Świąt!

Kuba
Kuba Badach był gościem Pawła Sztompke. Fot. Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Czy usłyszymy Kubę Badacha w repertuarze klasycznym? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

''

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Edyta Bartosiewicz: teledysk do "Italiano" ma zaskakiwać

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2013 17:12
- Piosenka jest trochę tęskna i melancholijna. Wspominam w niej jakiegoś mężczyznę. Obraz natomiast jest w zupełnej kontrze do tego. Bardzo mi się to podoba. Nie lubię rzeczy oczywistych - mówiła w Jedynce Edyta Bartosiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Uryga: widzę, jak ludzie przeżywają słowa pastorałek

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2013 14:32
Autorka albumu "Mesjasz prawdziwy" przyznała w Jedynce, że bardzo trudno jest zaśpiewać polskie kolędy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kindla: piosenkę do "Rodzinka.pl" pisałem z synem na głowie

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2013 07:42
- Mam coś takiego, że myślę nad jakąś piosenką, po czym siądę na 2-3 minuty i napiszę utwór. Tak powstała piosenka do serialu "Rodzinka.pl". Akurat mój syn skakał mi po głowie w sypialni, więc jest to wręcz piosenka biograficzna - mówił w Jedynce Marcin Kindla.
rozwiń zwiń