Piosenka dnia Jedynki. Kasia Popowska "Przyjdzie taki dzień"

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 17:11
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 2 czerwca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Kasia Popowska
Kasia PopowskaFoto: materiały promocyjne

Kasia Popowska - to Artystka będąca głosem pokolenia indie, dla której każde miejsce, w którym się znajdzie jest sceną: ulica, wiata przystanku, metro czy galeria handlowa, dają możliwość podzielenia się z innymi swoim talentem. Śpiewa, gra na gitarze i ukulele.
Popularność zdobyła w internecie, uprawiając tzw. "me singing". W rezultaciej jej kanał na YouTube doczekał się 12 mln odtworzeń przez blisko 34 tys. subskrybentów. A profil na Facebooku polubiło ponad 10 tys. osób. Obecnie Kasia kończy swój debiutancki album, który światło dzienne ujrzy przed wakacjami. 10 piosenek to mieszanka popu, folku i muzyki indie. Autorami utworów są: Tomek KONFI Konfederak, Marcin Kindla i Kasia Popowska, która napisała także wszystkie teksty.

Gdyby dziś Maryla Rodowicz rozpoczynała swoją karierę, można zakładać, że właśnie tak, by się ona zaczęła. Zresztą Kasia nie ukrywa swojej fascynacji Marylą, bo przecież tak jak ona niegdyś, tak dziś Kasia jest "dziewczyną z gitarą".
"Przyjdzie taki dzień" to pierwszy singel promujący debiutancki album tej unikatowej i zmysłowej artystki. Piosenka o radiowej i delikatnej rytmice, lekkości przekazu i ładnej melodii to idealna propozycja na letni czas.
Za muzykę odpowiada Tomek KONFI Konfederak natomiast słowa są autorstwa Kasi. Produkcją zajął się Marcin Kindla.

materiały promocyjne

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak