Grzegorz Hyży: nie jestem typem dzikiego rock'n'rollowca

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2014 20:33
Nie koncertuje jak TSA czy Lady Pank z burdami w hotelach. - Z każdego dnia staram się wydobyć jak najwięcej, czerpać ile się da i wykorzystać nadarzające się okazje do granic możliwości - przedstawia w "Muzycznej Jedynce" filozofię swojego życia piosenkarz.
Audio
  • Grzegorz Hyży o jego filozofii uprawiania muzyki (Muzyczna Jedynka)
Grzegorz Hyży
Grzegorz HyżyFoto: Wojciech Kusiński/PR

Grzegorz Hyży śpiewał cztery lata, zanim został zauważony w telewizyjnym programie "X-Factor". Piosenkarz zapewnia, że sukces w programie nie miał wpływu na podejście do robienia muzyki. Występ w programie telewizyjnym był kolejnym krokiem w karierze. - Takim celem, który sobie założyłem była możliwość pokazania się, ewentualnie bycie zauważonym przez jakąś wytwórnię - wyjaśnia w radiowej Jedynce .
Wywiady i muzyka na kanale Polskiego Radia na YouTube >>>
Piosenkarz opowiada o współpracy z producentem muzycznym TABB-em. Zapewnia, że jest bardzo otwarty na świeżość w muzyce. Ma nadzieją, że jego płyta "Z całych sił" wprowadza coś świeżego do polskiego popu.

Jego ulubioną piosenką z tej płyty jest utwór "Drgania".
Rozmawiał Zbigniew Zegler.
ag/kul

Czytaj także

Soniamiki i jej "dziwna muzyka"

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2013 17:19
Nie chcieli jej w Warszawie, nie chcieli w Zielonej Górze, więc Berlin zrobił wszystko, by była w tym mieście. A ona i tak poleciała do Stanów Zjednoczonych. Właśnie wróciła z Teksasu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

De Mono: podczas pierwszej wizyty w studiu usłyszeliśmy, że nic z nas nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2014 09:56
- W czasie tamtej sesji nagraliśmy chyba w sumie trzy utwory. To było nasze pierwsze zetknięcie z profesjonalnym studiem - mówił w Jedynce Piotr Kubiaczyk, basista De Mono.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bisquit: "Wielki mały człowiek" to dla nas wspomnienie dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 09:00
- Wszyscy członkowie zespołu albo się w tym czasie rodzili, albo mieli już kilka lat i chłonęli to, co działo się na naszym rynku muzycznym. Bardzo ciekawe było zabrać się za aranżację tego utworu i nadać mu zupełnie inny wyraz. Czujemy ogromną satysfakcję, bo mam wrażenie, że się nam udało - mówiła w Jedynce Joanna Chacińska.
rozwiń zwiń