Przebój Na Lato. Pitbull & Jennifer Lopez & Claudia Leitte "We Are One (Ole Ola)"

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2014 19:30
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w sobotę 5 lipca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.10, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Sobocie z Jedynką" ok. godz. 14.10, w "Lecie z Radiem Extra" ok. godz. 17.10 i 21.15.
Jennifer Lopez
Jennifer LopezFoto: Wikipedia/CC/Ana Carolina Kley Vita from São Paulo, Brasil

Przebój Na Lato na najbliższą sobotę to utwór chlubiący się mianem Oficjalnej Piosenki Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej – Brazylia 2014 – "We Are One (Ole Ola)” w wykonaniu kubańskiego rapera Pitbulla, któremu towarzyszą dwie piękne, śpiewające panie, Jennifer Lopez i brazylijska wokalistka Claudia Leitte.

Szaleństwo mundialowe trwa, nic więc dziwnego, że najpopularniejsi światowi wykonawcy zadbali o odpowiednią muzyczną oprawę tego wydarzenia. 10 Czerwca, na 2 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Brazylia 2014 ukazała się oficjalna płyta ze wszystkimi piosenkami promującymi tę imprezę – na krążku "One Love, One Rhythm – The Official 2014 FIFA World Cup Album” znalazły się m.in. "La La La (Brazil 2014)" Shakiry, czyli znana już Państwu nowa wersja jej aktualnego przeboju "Dare (La La La)”, nowe piosenki Ricky’ego Martina, czy Santany z Avicii i Wyclefem Jeanem. Znalazły się na niej także tzw. "czarne konie”, które mogą jeszcze wszystkich zaskoczyć swoją popularnością – jak choćby latynoski kawałek "Lepo Lepo” brazylijskiej grupy Prisico, do którego tańczy już cała Ameryka Południowa czy hymn Coca-Coli – piosenkę "The World Is Ours”, w wykonaniu Aloe Blacca (znanego choćby z wcześniejszego przeboju "I Need A Dollar”).

Jednak utworem, który ma największe szanse na miano przeboju lata, nie tylko piłkarskiego, jest bez wątpienia piosenka Pitbulla, wykonywana z Jennifer Lopez i brazylijską wokalistką Claudią Leitte. "We Are One (Ole Ola)” (nosząca dumny tytuł Oficjalnej Piosenki Mistrzostw) doczekała się właśnie klimatycznego teledysku, który po mistrzowsku wprowadzi nas w klimat mundialowych emocji. Olé!

Zobacz więcej na temat: Jennifer Lopez Przebój na Lato
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Olek Klepacz i miłosne piosenki, które wytrzymały próbę czasu

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2014 20:55
- Miłości zawsze towarzyszy cierpienie - mówi wokalista Formacji Nieżywych Schabuff. Obawa, strach, zazdrość i tęsknota to przeżycia, na fali których Olek Klepacz pisał najważniejsze dla siebie piosenki. Na życzenie publiczności do dziś pojawiają się one na każdym koncercie zespołu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olek Klepacz: każda piosenka ma drugie dno

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2014 16:55
- Rzeczy oczywiste są dla mnie retoryczne. Każda nasza piosenka jest podróżą w przestrzeń, która jest niewidzialna, a która stanowi kwintesencję świadomości wielu z nas - mówił wokalista Formacji Nieżywych Schabuff w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Olek Klepacz: muzyka była moją psychoterapią

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2014 10:00
- Musiałem poradzić sobie w moim życiu z etapem pod tytułem "depresja". Na szczęście odnalazłem już radość. Ważne jest to, co tu i teraz, nie warto rozmyślać o tym, co jutro, to się i tak stanie - mówił Olek Klepacz w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń