X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Majka Jeżowska między jedną plażą a drugą

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 16:31
Piosenka "Na plaży" powstała 22 lat temu i była przebojem "Lata z Radiem". Nowa wersja piosenki pochodzi z zeszłego roku i - zdaniem artystki - brzmi nowocześnie.
Audio
  • Majka Jeżowska o swym jubileuszu i wakacjach (Muzyczna Jedynka)
Majka Jeżowska
Majka JeżowskaFoto: Jacek Konecki/ Polskie Radio

Za aranżację odpowiada Grzegorz "Jabłko" Jabłoński, który współpracuje również z zespołem Poluzjanci oraz z Natalia Kukulską. - Stąd takie reggo-jazzowe klimaty - przyznaje piosenkarka. Spodobała się jej ta wersja piosenki i właśnie ją śpiewa na koncertach.
Majka Jeżowska podkreśla w "Muzycznej Jedynce" , że nie bierze udziału w festiwalach, więc można ją usłyszeć tylko podczas koncertów. A jest do tego okazja, bo artystka w tym roku obchodzi 30-lecie debiutu na scenie. Zaczęła od koncertu w amfiteatrze w Koszalinie, na który przyszło pięć tysięcy ludzi. To byli rodzice z dziećmi. - Cały amfiteatr śpiewał moje przeboje i to było coś pięknego - mówi piosenkarka
W najbliższą niedzielę 13 lipca Majka Jeżowska wystąpi w Iławie, a w planach jest jeszcze Opole i Polish Festival w Londynie.
Z okazji jubileuszu Majka Jeżowska wydała płytę z nowymi wersjami jej starych przebojów. Zapewnia, że nie zamierza śpiewać smutnych piosenek, choć wielu pyta ją, kiedy wydorośleje i zmieni repertuar. Zauważa, że dużo osób gra poważne rzeczy. - Mnie przez te rytmiczne, pogodne piosenki chyba udaje się nie zestarzeć tak szybko - żartuje piosenkarka.
Rozmawiał Zbigniew Krajewski.
(ag/tj)

Autograf
Autograf Majki Jeżowskiej dla słuchaczy radiowej Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Za piosenkę dla Majki Jeżowskiej środowisko muzyczne skoczyło mu do gardła

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2013 17:13
- "Od rana mam dobry humor" napisałem dla 17-letniej Majki, która później pojechała z nią do Opola. A tam zrobiła się dzika awantura - opowiadał Andrzej Kuryło, autor tekstów, bohater Jedynkowego cyklu "Bez tajemnic".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Majka Jeżowska: nie jestem królową piosenki dziecięcej

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2014 16:07
- Piosenkę można nazwać dziecięcą, gdy jest wykonywana przez dzieci. Ja już dzieckiem dawno nie jestem, śpiewam natomiast piosenki dla najmłodszych - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki nie tylko na Lato z Radiem. Te hity zawsze będą nas rozgrzewać

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 12:22
Uśmiech dziewczyny pod słońcem Jamajki, a może po prostu "Mydełko Fa" czy też "Baśka" z fajnym biustem? Posłuchaj piosenek, które na zawsze przejdą do historii jako letnie przeboje.
rozwiń zwiń