Muniek Staszczyk o projekcie "3xMuniek"

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2014 18:21
Muniek Staszczyk został zaproszony do udziału w Cieszanów Rock Festiwal. W radiowej Jedynce wyjaśnia, co przedstawi tam w ramach projektu "3xMuniek".
Audio
  • Muniek Staszczyk o projekcie "3xMuniek" na Cieszanów Rock Festiwal (Muzyczna Jedynka)
Muniek Staszczyk
Muniek StaszczykFoto: Wojciech Kusiński/PR

Muniek Staszczyk zagra trzy różne koncerty z trzema zespołami, z którymi jest w jakiś sposób związany, czyli T.Love Alternative, Szwagierkolaska i Shamboo. Podczas festiwalu odbędzie się też pierwszy, ogólnopolski Zlot fanów T.Love Alternative .
Wywiady i muzyka na kanale Polskiego Radia na YouTube >>>
Artur Tylmanowski, rzecznik prasowy CRF, wyjaśnia, że na pomysł zaproszenia Muńka wpadł, kiedy dwa lata temu T.Love z sukcesem zagrał na tym festiwalu. Chciał uhonorować artystę i jego dorobek. Tylmanowski zachwala, że to piąta edycja festiwalu, więc słuchaczy czeka kilka niespodzianek. Opowiada dokładnie jakich
Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia 2014 r.
Rozmawiał Zbigniew Zegler.
(ag)

"Muzyczna Jedynka" na naszej antenie od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

Zobacz więcej na temat: muniek Muniek Staszczyk MUZYKA

Czytaj także

Shamboo + Muniek, czyli punk'n'roll na żywo w Jedynce [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2014 16:00
Dwóch muzyków z częstochowskiego Rakowa, których łączy "zew podwórkowej krwi", spotykając się przez lata nagrywało wspólnie kawałki. - W końcu wyszła z tego płyta i powstał projekt Shamboo + Muniek - opowiadał w radiowej Jedynce Zygmunt "Muniek" Staszczyk. Wyjątkowy skład zagrał w Jedynce akustyczną sesję.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muniek Staszczyk: Boba Dylana nie da się do końca zrozumieć

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014 12:25
- Jeśli ktoś nastawiał na single typu "Knockin' on heaven's door", to musiał czuć się zawiedziony - powiedział lider zespołu T.Love o występie amerykańskiego barda podczas 8. Festiwalu Gwiazd Rocka w Dolinie Charlotty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

T.Love, Babsztyl i mandolina na 33. Pikniku Country & Folk

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2014 18:52
- Muniek Staszczyk na ostatnim albumie T.Love "Old is Gold" zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej sięga po inspiracje country'owe. Podczas koncertu zespołowi towarzyszyć będzie wybitny mandolinista Janusz Tytman - o atrakcjach tegorocznego Pikniku Country & Folk opowiada w Jedynce jego dyrektor artystyczny Jerzy Głuszyk.
rozwiń zwiń