Przebój na lato. Azzja "Jak słońce"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2014 20:02
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w sobotę 26 lipca w "Sygnałach dnia" ok godz. 8.10, "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Niedzieli z Jedynką" ok. godz. 14.10, w "Lecie z Radiem Extra" ok. godz. 17.10 i 21.15.
Azzja
AzzjaFoto: materiały promocyjne

W sobotę mamy dla naszych słuchaczy kolejna propozycję piosenki, która być może zostanie Jedynkowym Przebojem Lata. "Jak słońce" to letnia piosenka, pełna pozytywnego przekazu, odzwierciedlająca muzyczną duszę Azzji. Opowiada o chęci wyrwania się w świat i czerpaniu z niego wszystkiego co najlepsze. O wolności, którą każdy nosi w sercu, o której w codziennym pędzie, często zapomina.
Azzja czyli Joanna Mądry, to młoda polska wokalistka, pochodząca z Krakowa. Kilkuletnie doświadczenie na scenie, liczne koncerty spowodowały, że jej muzyczne drogi skrzyżowały się z Adim Owsianikiem i Dawidem Ostrzołkiem, kompozytorami i producentami jej debiutanckiego singla "Jak słońce". Nagranie miało swoją premierę 15 lipca 2014 roku.
Azzja to pseudonim wokalistki, który nie wywodzi się od kontynentu, lecz od jej imienia, Joasia. Tak wymawiali je jej francuscy przyjaciele. W podstawówce chodziła do sobotniej szkółki śpiewania, w szkole średniej śpiewała w chórze. Zaczęła sama pisać piosenki. Pierwszą zatytułowaną "Dobranoc kochanie" nagrała ... pod kołdrą. Poznała człowieka, z którym rozpoczęła bardziej profesjonalną pracę, nagrywała z nim piosenki i nakręciła teledyski. Brała udział w castingach do popularnych talent show. Występowała i śpiewała piosenki hip hopowe, ale jest otwarta na różne gatunki muzyczne.

Czytaj także

Lider Kobranocki: nigdy nie powiem, że za komuny było lepiej

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2014 15:00
- Język mi raczej odpadnie - przyznał w radiowej Jedynce Andrzej "Kobra" Kraiński. Dwa utwory legendarnej polskiej grupy rockowej znalazły się na składankowej płycie "25 x Wolność" wydanej w związku 25. rocznicą wyborów 1989 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radiowa premiera piosenki "Pocałuj mnie mocno tak" Grzegorza Wilka

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2014 15:10
Grzegorz "Wolf" Wilk, znany szerokiej publiczności z programu "Jaka to melodia?" mówił w Jedynce o tym, dlaczego śpiewa o bobrach i za co pokochał Chicago.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MashMish zamierza wydać koncept album

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2014 18:07
Duet MashMish pracuje nad nową płytą. W "Muzycznej Jedynce" członkowie zespołu mówią, jak będzie wyglądała.
rozwiń zwiń