X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piosenka dnia Jedynki. Sick Live "Never Loved Like This Before"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 5 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Sick Live
Sick LiveFoto: materiały promocyjne/Sony Music

Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki to futurystyczna, letnia propozycja pochodząca z debiutanckiego albumu polskiego, elektryzującego tria.
W utworze tym zostały zawarte wszystkie charakterystyczne brzmienia dla muzyki Sick Live. To energetyczne połączenie elektroniki, żywych instrumentów oraz charyzmatycznego głosu wokalisty Johna Jamesa. Słoneczny klimat utworu podkreślają funkowe riffy gitary i saksofonu.
Projekt Sick Live jest efektem współpracy muzyków, których artystyczne korzenie sięgają różnych stron świata. Podstawą wspólnej działalności artystycznej i twórczości Johna Jamesa, Marcina Sicka Sucharskiego i Jacka Winkiela jest przede wszystkim przyjaźń. Ich muzyka jest wielowarstwową mieszanką stylów i przenikających się wzajemnie gatunków. Tak barwna kolaboracja nie doszłaby jednak do skutku bez szeregu doświadczeń muzycznych, które niewątpliwie wnosi w to trio każdy z nich.
John James - jeden z najbardziej charyzmatycznych i charakterystycznych głosów, jakie pojawiły się na scenie muzycznej w ostatnim czasie, swoje pierwsze kroki w muzyce stawiał, śpiewając w chórze gospel. Przez lata zdobywał doświadczenie, udzielając się w różnorakich projektach oraz kolaboracjach z innymi artystami.
Emocjonalny głos wokalisty jest niewątpliwie jednym z największych atutów Sick Live, a muzykalność zespołu stoi na najwyższym światowym poziomie. Jak sami o sobie mówią, spotkali się po to, by tworzyć unikatową, a jednocześnie nowoczesną w brzmieniu muzykę, której celem jest niesienie radości i pobudzenie do tańca każdego odbiorcy. Pracując nad autorskim materiałem starali się kierować myślą o tworzeniu muzyki, która będzie potężnym ładunkiem energii.

(mat. promocyjne Sony Music Poland/ag)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Vance Joy "Riptide"

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2014 17:57
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 30 lipca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Kombi Łosowski "Jaki jest wolności smak"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 1 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Podulka "Nie przeszkadzać"

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2014 20:00
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 4 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń