Piosenka dnia Jedynki. Sick Live "Never Loved Like This Before"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 5 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Sick Live
Sick LiveFoto: materiały promocyjne/Sony Music

Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki to futurystyczna, letnia propozycja pochodząca z debiutanckiego albumu polskiego, elektryzującego tria.
W utworze tym zostały zawarte wszystkie charakterystyczne brzmienia dla muzyki Sick Live. To energetyczne połączenie elektroniki, żywych instrumentów oraz charyzmatycznego głosu wokalisty Johna Jamesa. Słoneczny klimat utworu podkreślają funkowe riffy gitary i saksofonu.
Projekt Sick Live jest efektem współpracy muzyków, których artystyczne korzenie sięgają różnych stron świata. Podstawą wspólnej działalności artystycznej i twórczości Johna Jamesa, Marcina Sicka Sucharskiego i Jacka Winkiela jest przede wszystkim przyjaźń. Ich muzyka jest wielowarstwową mieszanką stylów i przenikających się wzajemnie gatunków. Tak barwna kolaboracja nie doszłaby jednak do skutku bez szeregu doświadczeń muzycznych, które niewątpliwie wnosi w to trio każdy z nich.
John James - jeden z najbardziej charyzmatycznych i charakterystycznych głosów, jakie pojawiły się na scenie muzycznej w ostatnim czasie, swoje pierwsze kroki w muzyce stawiał, śpiewając w chórze gospel. Przez lata zdobywał doświadczenie, udzielając się w różnorakich projektach oraz kolaboracjach z innymi artystami.
Emocjonalny głos wokalisty jest niewątpliwie jednym z największych atutów Sick Live, a muzykalność zespołu stoi na najwyższym światowym poziomie. Jak sami o sobie mówią, spotkali się po to, by tworzyć unikatową, a jednocześnie nowoczesną w brzmieniu muzykę, której celem jest niesienie radości i pobudzenie do tańca każdego odbiorcy. Pracując nad autorskim materiałem starali się kierować myślą o tworzeniu muzyki, która będzie potężnym ładunkiem energii.

(mat. promocyjne Sony Music Poland/ag)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Piosenka dnia Jedynki

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Vance Joy "Riptide"

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2014 17:57
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 30 lipca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Kombi Łosowski "Jaki jest wolności smak"

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 1 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Podulka "Nie przeszkadzać"

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2014 20:00
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 4 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń