X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przebój na Lato. DJ Adamus i Mariusz Totoszko "Od nowa"

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2014 21:15
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w niedzielę 10 sierpnia w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Niedzieli z Jedynką" ok. godz. 14.10, w "Lecie z Radiem Extra" ok. godz. 17.10 i 21.15.
Mariusz Totoszko (L) i DJ Adamus (P)
Mariusz Totoszko (L) i DJ Adamus (P)Foto: materiały promocyjne/001 Records

Nasza kolejna, przebojowa propozycja na lato to efekt spotkania wywodzącego się ze sceny klubowej Adama Jaworskiego alias DJa Adamusa oraz wokalisty ze świata muzyki pop-rockowej Mariusza Totoszki.

To nowoczesny, popowy utwór z mądrym tekstem, który opowiada o miejscu, w którym obydwaj artyści znaleźli się w życiu.

Piosenką "Od nowa" zamykają pewien rozdział w życiu i budują swoje nowe JA.

Przemiana DJ-a Adamusa zauważalna jest nie tylko na etapie twórczości, ale i wizerunku. W ciągu kilku ostatnich miesięcy ukazał światu swoją zmianę nie tylko fizyczną, ale i mentalną. Pokazał również, że jego umiejętności poparte są fachową wiedzą docenioną przez organizatorów festiwali i wydarzeń, podczas których występuje w roli eksperta i zajmuje się oprawą muzyczną.

Mariusz Totoszko - do niedawna wokalista zespołu Volver - dzisiaj dojrzały wokalista i ojciec, ceni sobie rodzinne zacisze.

Mogłoby być zaskoczeniem, że DJ Adamus mierzy się z taką materią muzyczną. Jednak po projektach klubowych i utrzymanych w klimacie chillout (m.in. 1000 miejsc z Adą Szulc) zapragnął wyprodukować po prostu dobrze brzmiącą piosenkę.

Nie bez znaczenia jest tu przykuwający uwagę głos Mariusza Totoszki. W utworze pojawiają się wszelkie elementy nowoczesnej muzyki pop, ale korzenie klubowe czuć na pewno w produkcji i tzw. groovie.

materiały promocyjne/001 Records/pg

Zobacz więcej na temat: Przebój na Lato
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Przebój Na Lato. Grzegorz Hyży & Tabb "Wstaję"

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 19:12
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w sobotę 2 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.10, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Sobocie z Jedynką" ok. godz. 14.10, w "Lecie z Radiem Extra" ok. godz. 17.10 i 21.15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przebój na lato. Usher i Nicki Minaj "She Came To Give It To You"

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 21:30
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w niedzielę 3 sierpnia w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Sobocie z Jedynką" ok. godz. 14.10, w "Lecie z Radiem Extra" ok. godz. 17.10 i 21.15.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przebój na Lato. Edward Maya "Colombian Girl"

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2014 17:19
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w sobotę 9 sierpnia w "Sygnałach dnia" ok godz. 8.10, "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Niedzieli z Jedynką" ok. godz. 14.10, w "Lecie z Radiem Extra" ok. godz. 17.10 i 21.15.
rozwiń zwiń