Ramona Rey o SuperSTARciu: byłam pewna, że coś wpadnie mi do gardła

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 16:06
Wokalistka Ramona Rey jest jedną z gwiazd programu SuperSTARcie. W radiowej Jedynce podzieliła się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami związanymi z show.
Audio
  • Ramona Rey: byłam pewna, że coś wpadnie mi do gardła (Muzyczna Jedynka)
Ramona Rey
Ramona ReyFoto: TVP2

W pierwszym odcinku SuperSTARcia Ramona Rey wykonała przebój grupy Blondie - "One way or another".
- Byłam pewna, że wyjdę na scenę i coś wpadnie mi do gardła, że zapomnę tekstu. Jestem osobą bardzo emocjonalną, dlatego nie byłoby to dziwne, gdyby jakaś taka rzecz mi się zdarzyła - stwierdziła piosenkarka w audycji "Muzyczna Jedynka".

SuperSTARcie z Radiową Jedynką: wywiady, galerie, relacje >>

- Cieszę się bardzo i dziękuję Bogu, że nic takiego się nie stało - dodała.
Wokalista przyznała, że nie wie, jak wypadł jej występ. - Tak się wkręciłam w ten numer, że ciężko mi go ocenić - wyjaśniła. Publiczności podobało się na pewno, o czym świadczą maskotki, które zasypały scenę po występie Ramony.
A czego Ramona Rey najbardziej obawia się jeśli chodzi o program? - Opery. Kształcę się w kierunku śpiewu klasycznego, bardzo dobrze wiem, jakiej opera wymaga dyscypliny. Nie wiem, czy nie zeżrą mnie emocje - wytłumaczyła.

Przed nami drugi odcinek SuperSTARcia dedykowany muzyce musicalowej >>>
Program SuperSTARcie to prawdziwe wyzwanie dla gwiazd, które muszą udowodnić, że odnajdują się w różnych gatunkach muzycznych, a do tego potrafią stworzyć prawdziwe sceniczne show. O tym, kto przejdzie do kolejnego odcinka decydują telewidzowie.
O głosy walczą, oprócz Ramony Rey: Reni Jusis, Rafał Brzozowski, Natasza Urbańska, Tomasz "Titus" Pukacki, Katarzyna Wilk, Monika Borzym, Mietek Szcześniak, Stanisław Karpiel-Bułecka i tenor Adam Sobierajski.
Radiowa Jedynka przez cały czas trwania programu będzie prezentować konkursowe piosenki i rozmowy z gwiazdami show.

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

kk/asz

Czytaj także

Kasia Wilk o udziale w SuperSTARciu: znalazłam się w towarzystwie najwyższej jakości

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2014 20:00
- Zależało mi, by byli tu ze mną ludzie, którzy są wspaniałymi artystami - o przygotowaniach do odcinków na żywo i przebiegu pierwszej odsłony "SuperSTARcia" opowiadała w Jedynce Kasia Wilk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Brzozowski o SuperSTARciu: ja i hip hop? Święty Boże ani Liber nie pomoże

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2014 13:00
- Najbliższy odcinek traktuję z uśmiechem, bo motywem przewodnim będzie musical. Natomiast tydzień później zmienimy stylistykę na hip hop i to już będzie prawdziwa masakra - śmiał się w Jedynce Rafał Brzozowski, jeden z uczestników "SuperSTARcia" w TVP2.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyrektor Teatru Roma: mam nadzieję, że uczestnicy SuperSTARcia mnie zaskoczą

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 12:09
Już dziś wieczorem uczestnicy SuperSTARcia spróbują swoich sił w muzyce musicalowej. Do występów pomógł im się przygotować dyrektor Teatru Roma Wojciech Kępczyński, który opowiedział nam o roli jurora. A podczas trwania programu dziennikarka Radiowej Jedynki Małgorzata Kościelniak postawi gwiazdy show w krzyżowym ogniu pytań słuchaczy.
rozwiń zwiń