X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Bukartyk o płycie "Kup sobie psa": to bardzo ważny moment w moim życiu

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2014 15:58
- To najbardziej osobista z moich dotychczasowych płyt. Już teraz wiem, że nie będę się wstydził tych piosenek - mówi w Jedynce Piotr Bukartyk.
Audio
  • Piotr Bukartyk o płycie "Kup sobie psa" (Muzyczna Jedynka)
Piotr Bukartyk
Piotr BukartykFoto: Wojciech Kusiński/PR

Album "Kup sobie psa" swą premierę będzie miał 28 listopada. Jak podkreśla Piotr Bukartyk, wszystko co związane z nowym materiałem ma rodzinny charakter. - Na okładce jest starsza pani w towarzystwie psa. Była ona swego czasu tak miła, że mnie urodziła. Widzimy ją, jak siedzi na tle drzwi, przez które ponad 30 lat temu poszedłem sobie w świat - tłumaczy muzyk.

Piotr Bukartyk przekornie nazywa swój najnowszy krążek mało przebojowym. - W tym sensie, że nie ma tam ewidentnych kandydatów na singla. Pracując nad tą płytą starałem się stworzyć opowieści, które pozostaną w słuchaczach na dłużej - podkreśla artysta.

Dlaczego na albumie "Kup sobie psa" Piotr Bukartyk często śpiewa o różnych środkach komunikacji i jak wyglądać będzie trasa promująca nowy materiał, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadził: Zbigniew Krajewski

Gość: Piotr Bukartyk

Data emisji: 12.11.2014

Godzina emisji: 13.00 - 15.00

pg/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mieczysław Szcześniak: przed śniadaniem zwykle śpię

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 09:00
"Jutro Cię, ach, przed śniadaniem, no nie, nie spotkam, nie no bo za długo śpię" - śpiewał w jednym ze swoich przebojów Mieczysław Szcześniak. Jak tłumaczył w Jedynce wokalista, tekst do piosenki "Przed śniadaniem" napisała Justyna Holm, która poznała jego przyzwyczajenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Wilk: piosenki są dla mnie jak fotografie z mojego życia

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 14:06
- Niewiele wiem o zespołach i artystach, których lubię słuchać. Na mnie działa piosenka. Dzięki muzyce wracają do mnie wspomnienia. Myślę, że większość słuchaczy ma podobnie - mówiła w Jedynce Kasia Wilk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Gadowski: wielokrotnie poczułem na sobie ludzką zawiść

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 16:44
- Bardzo różnimy się od innych nacji tym, że nie podoba nam się, gdy ktoś odnosi sukces. Ale daję sobie z tym radę, po prostu przestałem się przejmować takimi ludźmi - mówił w Jedynce Artur Gadowski, wokalista i lider zespołu IRA.
rozwiń zwiń