Selah Sue: ciemność to część mnie

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2014 16:53
- Inspirują mnie moje emocjonalne wzloty i upadki. Łatwiej pisze mi się teksty piosenek, gdy jestem przygnębiona - mówi wokalistka.
Audio
  • Selah Sue: zawsze będę czuła się niepewnie i potrzebowała potwierdzenie, że to, co robię jest dobre (Muzyczna Jedynka)
Selah Sue większość 2015 roku znów spędzi w trasie. Premiera jej nowego albumu zapowiedziana jest na 2 marca
Selah Sue większość 2015 roku znów spędzi w trasie. Premiera jej nowego albumu zapowiedziana jest na 2 marcaFoto: Eddy Berthier/flickr.com/CC BY 2.0

W twórczości belgijskiej artystki znajdziemy i takie hity jak "This world", ale też niepokojące ballady, jak choćby "Fyah Fyah". - Ciemność jest częścią mnie, gdy byłam młodsza przeżywałam depresję, nie mogłam siebie pokochać. Ale zaakceptowanie siebie w całości to wyzwanie, które warto podjąć, aby żyć szczęśliwie. O tym właśnie są moje piosenki - wyjaśnia wokalistka.

Selah Sue: Ciemność to część mnie

Odbicie na nowym albumie, który ukaże się w marcu 2015 r., Selah Sue znajdzie także temat, który jest dla niej nowy i zajmuje ją od jakiegoś czasu - miłość. Zawartość wydanej niedawno EP-ki "Alone" zwiastuje bardzo różnorodny krążek. - Starałam się uzyskać jedno brzmienie, ale szybko mi się to znudziło - mówi o swojej twórczej drodze - Potrzebuję różnorodnych muzycznie wibracji, ciągnie mnie do różnych gatunków muzyki, chciałabym je wszystkie wykonywać - podkreśla Selah Sue.

W rozmowie z Anną Will opowiedziała także o świętowaniu Bożego Narodzenia w jej rodzinie, studiach psychologicznych i wierze oraz czerpaniu z dorobku wielkich wokalistek.

***

Przygotowała: Anna Will

Gość: Selah Sue (piosenkarka )

Data emisji: 19.12.2014

Godzina emisji: 14.15

Materiał został wyemitowany w audycji "Muzyczna Jedynka".

(asz, pg)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kuba Stankiewicz prezentuje muzykę Victora Younga

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2014 16:30
- To co gramy na tej płycie, to alfabet jazzmana. Te utwory codziennie są grane na całym świecie podczas jam session. Nie wiemy natomiast nic o kompozytorze tych melodii - mówi Kuba Stankiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halina Frąckowiak zachwycona aranżacjami L.U.C-a

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2014 17:26
- Fragmenty moich piosenek tak wykorzystał w utworach swojego autorstwa, że nie tylko miały sens, ale wręcz odżyły - mówi wokalistka o pracy Łukasza Rostkowskiego.
rozwiń zwiń