X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Łukasz Zagrobelny: filmowa piosenka może wypromować artystę

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2015 14:09
Piosenki do filmów nagrywa się, aby wypromowały produkcję, ale często piosenka promuje też wykonawcę, a film piosenkę.
Audio
  • Łukasz Zagrobelny mówi o śpiewaniu piosenek do filmów (Muzyczna Jedynka)
Łukasz Zagrobelny podczas koncertu w studiu im. W. Lutosławskiego
Łukasz Zagrobelny podczas koncertu w studiu im. W. LutosławskiegoFoto: Mieczysław Włodarski/PR

Łukasz Zagrobelny zaśpiewał utwór "Tylko z tobą chce być sobą", który był w styczniu Piosenką dnia Jedynki. To piosenka do filmu "Wkręceni 2".

Gość Jedynki wyjaśnia, że najpierw powstał film, a dopiero potem piosenka do niego. Przekonuje, że takie utwory nagrywa się po to, żeby promować film. - Dostałem konkretne zaproszenie do zaśpiewania utworu do "Wkręconych 2" i bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony do tego projektu - mówi piosenkarz. Podkreśla, że film zrobił ten sam reżyser, który nakręcił film, do którego zaśpiewał swą pierwszą piosenkę "Nie kłam kochanie". Chciałby bardzo, aby utwór z filmu "Wkręceni 2" odniósł taki sam sukces, jak piosenka "Nie kłam kochanie".
Artysta przypomina, że kariera wielu gwiazd nabrała temp, kiedy zaśpiewały piosenkę do filmu. Daje przykład Whitney Houston, która śpiewała i grała w filmie "Bodyguard" oraz Celin Dion, która - choć już była uznaną wokalistką - światową popularność zdobyła po zaśpiewaniu piosenki do "Titanica".
Łukasz Zagrobelny przyznaje, że myślał, aby wystąpić w filmie. Ale ma z tym problem. Nie jest wykształconym aktorem, więc postać, którą miałby odtwarzać musiałaby być jemu podobna.
Piosenkarz zapowiada, że rok 2015 będzie dla niego pracowity. Przygotowuje album, który ma się ukazać jesienią, i który ma być inny niż poprzednie. Utwór "Tylko z tobą chcę być sobą" nie promuje tego albumu i swym stylem nie jest podobny do piosenek, jakie znajdą się na krążku.

Wokalista przypomniał również, że w tym roku kończy 40 lat, więc będzie to czas podsumowań i przemyśleń nad tym, co dotychczas zrobił.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka
Prowadzący: Iza Żukowska
Gość: Łukasz Zagrobelny (piosenkarz)
Data emisji: 6.02.2015
Godzina emisji:
14.20

(ag, pg)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny "Tylko z Tobą chcę być sobą" - posłuchaj

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2015 17:10
Piosenki można było słuchać na antenie Jedynki w środę 7 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sekrety Łukasza Zagrobelnego

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2015 02:30
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów młodego pokolenia będzie bohaterem Jedynkowego cyklu "Weekend z gwiazdą".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny: Zauchy nie da się zaśpiewać lepiej

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2015 16:24
- Wzbraniam się przed nagrywaniem coverów, bo ci, których chciałbym śpiewać, to wykonawcy doskonali - mówi wokalista i wyjaśnia w Jedynce dlaczego podjął się zaśpiewania "Byłaś serca biciem".
rozwiń zwiń