X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czerwone Gitary zdradzają receptę na długowieczność

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 15:43
- Dzięki naszym sympatykom, pracy i odnowionemu składowi udało się doprowadzić firmę do jubileuszu 50-lecia – mówił w Muzycznej Jedynce Jerzy Skrzypczyk.
Audio
Koncertu zespołu Czerwone Gitary w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej trwał ponad cztery godziny
Koncertu zespołu Czerwone Gitary w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej trwał ponad cztery godziny Foto: PAP/Piotr Pędziszewski

Perkusista Czerwonych Gitar tłumaczył, że pomysł na młodych muzyków w zespole pojawił się dość dawno. - Wziął się z powszechnej opinii, że Czerwone Gitary są zespołem, który łączy pokolenia. Skorą łączą na widowni to dlaczego nie mogą łączyć na scenie - tłumaczył.

14 marca w  gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej Czerwone Gitary dały uroczysty koncert jubileuszowy, który otworzył obchody 50-lecia zespołu.- Zagraliśmy premierowo kilka piosenek z nowej płyty "Czerwone Gitary jeszcze raz" - wyjaśnił Arkadiusz Wiśniewski, który z Czerwonymi Gitarami gra od 2003 roku.

W rozmowie z Małgorzatą Kościelniak muzycy opowiedzieli także o odnalezionym utworze Krzysztofa Klenczona i o szczegółach jubileuszowych koncertów.

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Małgorzata Kościelniak

Goście: Jerzy Skrzypczyk, Arkadiusz Wiśniewski

Data emisji: 18.03.2015

Godz. emisji: 14.22

tj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czerwone Gitary - polscy Beatlesi grają już pół wieku

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2015 15:55
- To historyczny ewenement. Pół wieku nieprzerwanej działalności znaczonej głównie sukcesami - mówi Dariusz Michalski, który przez dwa lata był kierownikiem artystycznym Czerwonych Gitar.
rozwiń zwiń